Connect with us


Dijital Haberler

Electronic Arts Şaşırtmadı: Ucuz EA Play Aboneliği Reklam Çıktı

Oyun dünyasının ünlü şirketlerinden biri olan Electronic Arts, Steam’e fazlasıyla uygun fiyatlarla getirdiği EA Play’i çıktığı saat %250 zamlandırdı.

Zaman:

Tarih:

Electronic Arts Şaşırtmadı: Ucuz EA Play Aboneliği Reklam Çıktı Oyun dünyasının ünlü şirketlerinden biri olan Electronic Arts, Steam'e fazlasıyla uygun fiyatlarla getirdiği EA Play'i çıktığı saat %250 zamlandırdı.

Oyun dünyasının en ünlü isimlerinden biri olan Electronic Arts, oyuncuları oldukça üzecek bir adım attı. Uzun bir süredir oyuncular tarafından merakla beklenen EA Play Steam aboneliği, nihayet dün Steam’de yayınlandı. Fazlasıyla uygun fiyatlarıyla Steam’e geleceği bilinen EA Play aboneliği, günlerce oyuncuların gündemi haline gelmiş ve çıkacağı gün merakla bekleniyordu.

Normal fiyatı yıllık abonelik yapıldığında 215 TL olan EA Play üyeliğinin, Steam’e gelmesiyle birlikte yıllık olarak 65 TL olacağı açıklanmıştı. Diğer bir yandan aylık üyelik fiyatı normalde 35 TL olan EA Play üyeliğinin de Steam üzerinde 12 TL olacağı belirtilmişti. Yani aylık fiyatlandırmalar ve yıllık fiyatlandırmalar üzerinde muhteşem bir indirim yapılmıştı. Fakat uzun bir süre oyuncuların büyük bir ilgisini çeken EA Play Steam aboneliği, çıkış yaptığı andan itibaren fiyat güncellemesine gitti.

Steam’de dün Türkiye’ye göre akşam saatlerinde yayınlanan EA Play abonelik kampanyası, yıllık 65 TL ve aylık 12 TL olarak yayınlandı. Fakat EA Play Steam aboneliğinin yayınlanmasından yaklaşık 1 saat sonra fiyat güncellemesi yapıldı. Aylık aboneliğin 12 TL, yıllık ise 65 TL olacağını belirten EA Play, fiyat güncellemesi yaparak %250 zam getirdi. Yeni fiyatlarla aylık abonelik 29 TL’ye, yıllık abonelik ise 169 TL’ye yükseldi.

Benzer içerik:  MOBA Nedir? (MOBA Oyunlar)
Electronic Arts Şaşırtmadı: Ucuz EA Play Aboneliği Reklam Çıktı Oyun dünyasının ünlü şirketlerinden biri olan Electronic Arts, Steam'e fazlasıyla uygun fiyatlarla getirdiği EA Play'i çıktığı saat %250 zamlandırdı.

Oyuncuları oldukça üzen bu fiyat değişimi, EA Play Steam’in çıkışını bekleyen birçok oyuncunun bu aboneliği alamamasına sebep oldu. Çok kısa bir süreliğine fiyatları çok uygun olan abonelik, ardından %250 oranında bir zam ile neredeyse normal fiyatlara yaklaştı. Electronic Arts’ın oyunlarına tek bir abonelik ile ulaşmanızı sağlayan EA Play üyeliği, oyuncuların pek çok içeriğe ve EA oyunlarına erişmesini sağlıyor.

1 Yorum

1 Yorum

  1. erdem

    21 Ekim 2020 at 11:25

    bence fiyatı halen uygun diyebilirim, ea playde 79 tane oyun bulunmakta (xbox)

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir