Connect with us


Dijital Haberler

Efsane Misfits Dizisi Netflix’e Geliyor

2009 yapımlı fantastik televizyon dizisi Misfits, resmi olarak yapılan bir paylaşıma göre 15 Eylül itibarıyla Netflix’de yayınlanıyor.

Zaman:

Tarih:

Efsane Misfits Dizisi Netflix'e Geliyor

Yıllar önce izlediğim, fakat hala da en sevdiğim dizilerden biri olan Misfits, kendi türünde en efsane dizilerden biri diyebilirim. İzlemeyen varsa izlemelerini önerebilir ve “Misfits İnceleme” adlı makaleyi okumalarını önerebilirim. Fazlasıyla dikkat çeken bölümlere, senaryoya ve kurguya sahip olan bu dizi, oldukça iyi oyuncu kadrosuyla birlikte seyirciyi kendine hayran bırakmayı başarmıştı.

İlk olarak Kasım 2009’da yayınlanan bu dizi, 2013’te sona ermişti. Toplamda 5 sezonu ve 37 bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkan Misfits, İngiltere yapımlı bilim kurgu/komedi dizisiydi. Toplum hizmetinde çalışmaya mahkum edilerek bir süre burada kalmaya zorlanan bir grup genç, bir fırtınanın ardından oldukça garip zamanlar geçirir. Bu fırtına, bu gençlerin her birine ayrı süper güçler verecektir.

Gençlerin elde ettiği doğa üstü güçleri konu alan bu dizi, neredeyse benzeri bulunmayan bir yapım olarak karşımıza çıkıyor ve bizleri içine çekiyor. Her bölüm oldukça farklı konulara değinilen dizi, hayranlarını sevindirecek bir anlaşma ile çok yakında Netflix’e geliyor. Aslında dizinin Netflix’e geleceğini “Netflix’e Dizi Önerme” başlıklı makaleyi yazarken fark ettim. O makaleyi yazarken Netflix’ten Misfits içeriğini eklemesini istedim fakat zaten haklarını satın almışlar ve 5 gün sonra platforma ekleyecekler. Netflix’in İngiltere resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşımda, Misfits dizisinin 15 Eylül’de Netflix’te yayınlanacağı belirtildi.

Benzer içerik:  Netflix, Abonelik Ücretini Yüksek Oranlarda Arttırabilir

Misfits, 15 Eylül’de Netflix’te

Efsane Misfits Dizisi Netflix'e Geliyor 2009 yapımlı fantastik televizyon dizisi Misfits, resmi olarak yapılan bir paylaşıma göre 15 Eylül itibarıyla Netflix'de yayınlanıyor.

Misfits adlı bu diziyle İngiltere’de oldukça iyi bir hayran kitlesi yakalayan Robert Sheehan, aslında bu diziyi izleyen birçok kişinin en sevdiği karakter olmuştur. Dizide Nathan karakteriyle karşımıza çıkan Robert Sheehan, aynı zamanda Netflix yapımı bir dizi olan The Umbrella Academy‘de de rol almıştı. Birçoğunuzun bildiği Netflix dizisi Umbrella Academy’de de rol alan Robert Sheehan, şimdi de Misfits dizisiyle Netflix abonelerinin karşısına çıkacak.

Netflix’in İngiltere sayfasında yapılan paylaşım “ROBERT SHEEHAN HABERLERİ” şeklinde başlıyor ve devamında da Misfits’in 5 sezonunun 15 Eylül‘de Netflix’e geleceği söyleniyor. Fakat 15 Eylül’de dizi Netflix’te yayınlansa da hemen Türkiye’den izleyemeyeceğiz. Dizinin tüm ülkelerde yayınlanabilmesi için biraz zaman gerekiyor. Fakat Umbrella Academy’nin ve bu tarz gençlik dizilerinin ülkemizde oldukça sevildiği için bu dizinin de ülkemize geleceğini söyleyebiliriz.

Efsane Misfits Dizisi Netflix'e Geliyor 2009 yapımlı fantastik televizyon dizisi Misfits, resmi olarak yapılan bir paylaşıma göre 15 Eylül itibarıyla Netflix'de yayınlanıyor.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir