Connect with us


Dijital Haberler

EA Play, Xbox Game Pass’e Dahil Ediliyor: Ek Ücret Yok

Oyun dünyasının en sevilen abonelik hizmetlerinden olan EA Play, ek ücret olmadan oldukça uygun fiyatlı Xbox Game Pass’e dahil edilecek.

Zaman:

Tarih:

EA Play, Xbox Game Pass'e Dahil Ediliyor: Ek Ücret Yok

Oyun dünyasının en popüler markalarından biri olan Electronic Arts‘ın oyunlarını her oyuncu en az 1 kere oynamıştır. Oyuncuların karşısına onlarca oyun çıkartan ve bunların oyun dünyasında oldukça iyi bir yer edinmesini sağlayan Electronic Arts, oyunlarını oyunculara ulaştırmak için EA Play adlı abonelik hizmeti sunuyor.

Uzun bir süredir oyunculara sunulan bu abonelik hizmeti sayesinde oyuncular, Xbox One, PlayStation 4, Windows PC gibi platformlarda Electronic Arts bünyesinde bulunan oyunları tek bir abonelik hizmetiyle oynayabiliyor. Oyun dünyasının Netflix’i olarak adlandırabileceğimiz bu abonelik hizmeti, birçoğunuzun da bileceği gibi geçtiğimiz günlerde Steam’e uygun fiyatlarla giriş yapmıştı. Fakat Steam’e girişinin ardından saatler içerisinde fiyatlarında büyük bir artış yapılan EA Play Steam aboneliği, oyuncuları oldukça üzmüştü.

Yapılan zamlar sebebiyle EA Play aboneliğini Steam üzerinde de alamayan oyuncular için şimdi de yeni bir kampanya daha ortaya çıktı. Microsoft ile ortaklık kuran Electronic Arts, EA Play hizmetindeki, tüm oyunları artık Xbox Game Pass‘e dahil edecek. Yani EA Play aboneliğiyle ulaşabildiğiniz Battlefield, Need For Speed gibi pek çok oyun, artık Xbox Game Pass üyelerine sunulacak. Hem de Xbox Game Pass bunun için oyunculardan ek bir ücret talep etmeyecek.

EA Play, Xbox Game Pass'e Dahil Ediliyor: Ek Ücret Yok Oyun dünyasının en sevilen abonelik hizmetlerinden olan EA Play, ek ücret olmadan oldukça uygun fiyatlı Xbox Game Pass'e dahil edilecek.

Xbox Game Pass’e baktığımızda ilk olarak uygun fiyatlarıyla karşımıza çıkıyor. PC aboneliği aylık yalnızca 15 TL olan Xbox Game Pass, ilk ay sadece 5,90 TL‘ye oyuncuların karşısına çıkacak. Böylelikle hem Xbox Game Pass kütüphanesindeki tüm oyunlara, hem de EA Play aboneliğiyle ulaşabildiğiniz tüm oyunlara tek bir abonelik hizmeti ile ulaşabilmiş olacaksınız.

Benzer içerik:  MOBA Nedir? (MOBA Oyunlar)

Oldukça iyi olan bu kampanya, geçtiğimiz günlerdeki gibi yeni bir zam yapılmazsa oldukça iyi diyebiliriz. Özellikle ülkemizdeki oyuncular için 5,90 TL ilk ay ve ardından 15 TL oldukça iyi bir fiyat. Diğer bir yandan EA Play’in Steam fiyatına baktığımızda aylık 29 TL olarak karşımıza çıkıyor. Yani Xbox Game Pass’te hem 2 katı daha ucuz, hem ilk ay 5,90 TL, hem de Xbox Game Pass ile EA Play oyunlarına aynı anda erişebiliyorsunuz. Oyuncular için kaçırılmaz olan bu fırsat, açıklamalara göre 2020 yılının son aylarında, yani Aralık ayına doğru Xbox Game Pass’te olacak. Tüm gelişmeleri kitle.net web sitemizde sizlere aktaracağız. Takipte kalın…

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir