Connect with us


Dijital Haberler

EA Play Steam’e Giriş Yaptı: Muhteşem Fiyatlar

Oyuncular tarafından bir süredir merakla beklenen abonelik hizmeti EA Play, nihayet Steam’e geldi. EA Play, Steam’de oldukça uygun fiyatlardan satışa sunuldu.

Zaman:

Tarih:

EA Play Steam'e Giriş Yaptı: Muhteşem Fiyatlar

Oyun dünyasının en sevilen hizmetlerinden olan EA Play, geçtiğimiz günlerde Steam‘e geleceği haberiyle oyun dünyasında oldukça dikkat çekmişti. EA Play Steam‘in bu kadar dikkat çekmesinin en büyük sebebiyse, bu hizmetin oldukça uygun fiyatlara sunulacak olmasıydı. Normal fiyatı yıllık 215 TL olan EA Play, Steam üzerinde yalnızca 65 TL‘ye yayınlanacağı, aylık olarak ise 35 TL yerine 12 TL‘den üyelikler satılacak.

Kısa süre önce bir duyuruyla karşımıza çıkan EA Play Steam, şimdiyse Steam üzerinde resmi olarak yayınlandı. Oyuncuların heyecanla beklediği o gün geldi ve muhteşem fiyatlara muhteşem oyunlar sunan abonelik hizmeti Steam’e geldi. Electronic Arts’ın oyunlarını direkt olarak yüksek fiyatlardan satın alamayanlar için, bu EA Play üyeliği oldukça işe yarayacak gibi görünüyor. Aylık olarak yapılan bu abonelik sayesinde aboneliğinizin aktif olduğu her an Electronic Arts oyunlarını oynayabiliyorsunuz.

Toplam fiyatı binlerce TL’yi bulan oyunlar, 12 TL’lik aylık abonelik sayesinde erişilebilir hale geliyor ve bu oyunlar 1 ay boyunca oynanabiliyor. Bu oyunlar içerisinde oyun dünyasının en sevilen oyun serilerinden olan Need For Speed veya Battlefield gibi seriler de yer alıyor.

Benzer içerik:  Google, 2020 Yılının En İyi Mobil Uygulamalarını Açıkladı
EA Play Steam'e Giriş Yaptı: Muhteşem Fiyatlar

Dilerseniz hemen buraya tıklayarak Steam’in EA Play abonelik sayfasına gidebilir, EA Play Steam aboneliği satın alabilirsiniz. Aylık ve yıllık olarak alınabilen bu üyelik, yıllık olarak alındığında gerçekten de çok uygun fiyatlardan karşımıza çıkıyor. Oldukça büyük bir indirimle oyunculara sunulan EA Play Steam, 215 TL’den 65 TL’ye düşen yıllık aboneliğiyle oyuncuların 150 TL’lik tasarruf etmesini sağlıyor. Eğer Electronic Arts oyunlarını seviyorsanız, bu abonelik hizmeti kesinlikle kaçırmamanız gereken bir fırsat diyebiliriz.

2 Yorum

2 Comments

 1. blizzed

  31 Ağustos 2020 at 23:13

  bu ea var ya tam bir çakal, fiyat güncellemesi geldi editör bey

  • Ali Çelen

   1 Eylül 2020 at 00:19

   Gerçekten de büyük yanlış. Günlerce haber oldular, şimdi fiyat bindirdiler. Geribildiriminiz için teşekkür ederim.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir