Connect with us


Oyun Haberleri

EA Açıkladı: Fifa 2021’in Demosu Gelmeyecek

Electronic Arts, oyuncuların büyük bölümünü kızdıracak açıklamayı yaptı. Açıklamaya göre Fifa serisinin yeni oyunu Fifa 2021’in demosu yayınlanmayacak

Zaman:

Tarih:

EA Açıkladı: Fifa 2021'in Demosu Gelmeyecek

Oyun dünyasının en ünlü isimlerinden biri olan Electronic Arts, dünyanın en çok sevilen video oyunlarından biri olan Fifa serisinin de yapımcı şirketi olarak karşımıza çıkıyor. Futbol oyunu serileri arasında en çok tercih edilenlerden olan Fifa, her sene olduğu gibi bu sene de yeni versiyonu ile oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Fakat bu sene, her sene çıkış yapan demo çıkmayacak.

Bildiğiniz gibi EA ve birçok oyun geliştirici şirket, oyunlarını sunarken bir de demo yayınlıyor. Oyun demoları, oyuncuların o oyunu satın almadan önce denemesini sağlıyor. Oyunculara oyun hakkında kısa bir bilgi niteliğinde olan demo, oyuncular tarafından oldukça kullanılıyor. Fifa 2021 oyunu için de çıkması beklenen oyun demosu, Electronic Arts tarafından sosyal medyada yapılan açıklamalara göre yayınlanmayacak.

Birçok oyuncu Electronic Arts’ın demo yayınlamamasına karşı tepki gösterse de, EA’nın açıklamasına göre demo yayınlanmamasının bir sebebi vardı. Fifa 2021’in demosunu hazırlayıp oyunculara sunmak yerine yeni nesil oyun konsollarında daha iyi bir oyun deneyimi için hızla çalıştıklarını belirten EA, bu sebeple demo için vakit ayıramadıklarını belirtti.

Fifa 2021 İçin Demo Yayınlanmayacak

EA Açıkladı: Fifa 2021'in Demosu Gelmeyecek Electronic Arts, oyuncuların büyük bölümünü kızdıracak açıklamayı yaptı. Açıklamaya göre Fifa serisinin yeni oyunu Fifa 2021'in demosu yayınlanmayacak

Oyuncuların soruları üzerine resmi Twitter sayfası üzerinden konu hakkında bir duyuru yapan Electronic Arts, Fifa 2021 oyununun demosunun yayınlanmayacağını açıkladı. EA, “FIFA 21 için bir demo yayınlamayacağız. Bunun yerine, geliştirme ekibimizin zamanını, mevcut ve yeni nesil konsollar için en iyi tam oyun deneyimini sunmaya odaklamaya karar verdik. EA PLAY üyelerine 10 gün içerisinde oyunu sunmayı, ve herkes için oyunu 9 Ekim’de yayınlamayı heyecanla bekliyoruz.” açıklamalarında bulunan EA, oyuncuların bir kısmını da kızdırdı.

Benzer içerik:  Fifa'da Değişiklik Yapmayan Electronic Arts, Her Hafta 500 Bin Euro Ceza Ödeyecek

Birçok oyuncu Fifa 2021’in demosunun çıkmama sebebinin, oyunun çok yeni olmadığından kaynaklı olduğunu söyledi. Yani oyunculara göre Fifa 2021’in Fifa 2020’den bir farkı yoktu ve bu sebeple satışların azalmaması için demo sunulmadı. Diğer bir yandan şuanda Steam üzerinde ön satışta olan bu video oyununu 419,99 TL‘lik fiyat etiketiyle satın alabilirsiniz. Oyunun Champions Edition sürümü 559,99 TL olurken, Ultimate Edition sürümü de 599,99 TL etiketiyle sunuluyor.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir