Connect with us


Dijital Haberler

EA Access Steam Geliyor: Aylık 12 TL, Yıllık Sadece 65 TL

Oyun dünyasının oldukça dikkat çeken servislerinden biri olan abonelik bazlı oyun hizmeti EA Access, Steam’e geilyor. Hem de aylık 12 TL, yıllık 65 TL’lik muhteşem fiyatlandırma ile.

Zaman:

Tarih:

EA Access Steam Geliyor: Aylık 12 TL, Yıllık Sadece 60 TL

Oyun dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Electronic Arts‘ın abonelik bazlı oyun servisi EA Access, çok yakında Steam‘e geliyor. Milyonlarca oyuncunun heyecanlanmasına sebep olan bu haber, hem de oldukça sevindirici bir detay ile karşımıza çıktı. Buna göre normal fiyatı aylık 4 euro, yani 35 TL olan EA Access, Steam’e gelmesiyle birlikte aylık yalnızca 12 TL, yıllık ise yalnızca 65 TL abonelik ücretiyle karşımıza çıkacak.

Oyuncuların yüzlerini güldürecek bu detay, gerçekten de şaşırtıcı diyebiliriz. Çünkü Origin üzerinde 215 TL olan yıllık abonelik, Steam’de yalnızca 65 TL olacak. Diğer bir yandan yine Origin üzerinde 35 TL olan aylık abonelik de Steam üzerinde yalnızca 12 TL’ye satışa sunulacak. Devasa bir indirim ile karşımıza çıkan EA Access, Steam’e gelmesiyle birlikte milyonlarca oyuncunun oldukça sevdiği oyunları bizlere sunacak.

Electronic Arts’ın yeni oyunlarının hem daha önce yayınlandığı, hem de milyonlarca oyuncunun severek oynadığı birçok oyunu barındıran EA Access, üyeliğiniz süresince sizlere Electronic Arts oyunlarını sunuyor. Yani onlarca oyunu tek tek satın almak yerine, bir paket halinde abonelikli halde satın alabiliyorsunuz. Netflix’de olduğu gibi birçok içeriği bizlere sunan EA Access, Steam’e çok iyi oyun kütüphanesi ile geliyor.

Benzer içerik:  TikTok, ABD'de 380 Bin Videoyu ve 1.300 Hesabı Kaldırdı
EA Access Steam Geliyor: Aylık 12 TL, Yıllık Sadece 65 TL Oyun dünyasının oldukça dikkat çeken servislerinden biri olan abonelik bazlı oyun hizmeti EA Access, Steam'e geilyor. Hem de aylık 12 TL, yıllık 65 TL'lik muhteşem fiyatlandırma ile.

Çok yakında dünyanın en büyük oyun satış platformlarından olan Steam’e geleceği duyurulan EA Access, Battlefield ve Need for Speed gibi sevilen video oyunu serilerini de bizlere sunuyor. Sadece bunlarla sınırlı kalmayan EA Access, normal şartlarda yüzlerce liralık fiyata sahip olan oyunları oldukça uygun fiyatlardan abonelik şeklinde bizlere sunuyor. EA Access’in Steam’e ne zaman geleceği tam olarak bilinmese de, şuan son günler sayılıyor. Çok yakında gelişmeleri sizlere aktaracağız.

Dilerseniz güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

2 Yorum

2 Comments

 1. asd

  27 Ağustos 2020 at 23:32

  Haber başlığına 60 tl denmiş, haber girişinde 66 tl, içinde 65 denmiş. Hangisi?

  • Ali Çelen

   27 Ağustos 2020 at 23:35

   Haber başlığında 65 TL yazıyor. 66 yazan yerde hata olmuş düzelttik.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir