Connect with us


Dünya'dan Haberler

Dünyanın En Çok Satan Akıllı Bilekliği: Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi’nin resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşıma göre Xiaomi Mi Band 4, dünyanın en çok satan akıllı bilekliği olma ünvanını kazandı.

Zaman:

Tarih:

Dünyanın En Çok Satan Akıllı Bilekliği: Xiaomi Mi Band 4

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Çin merkezli Xiaomi, ürettiği teknolojiler ile tüm dünyada ismini duyurmayı başarıyor. Akıllı telefonlarıyla tüm dünyaya ismini duyuran Xiaomi, son zamanlarda akıllı bileklik satışlarında oldukça büyük bir başarı yakalıyor.

Xiaomi Mi Band akıllı bileklik serisi ile oldukça iyi bir başarı yakalayan Xiaomi, bu serinin ilk modeli ile 9 ay gibi bir sürede 1 milyondan fazla satış yapmıştı. Fakat bu başarının yenilenmesi çok da uzun sürmedi. Mi Band 2‘nin çıkışıyla birlikte 1 milyon adet satış rekoru 2 ayda kırıldı. Xiaomi Mi Band 3 çıktığında ise bu rekor sadece 17 günde kırıldı. Asıl rekor ise serinin şuanlık son modeli olan Xiaomi Mi Band 4 ile kırıldı.

Xiaomi’nin resmi Twitter hesabından yaptığı duyuruya göre Xiamo Mi Band 4, hem Xiaomi’nin rekorunu yeniledi, hem de dünyanın en çok satan akıllı bilekliği ünvanını kazandı. Sadece 1 haftada 1 milyondan fazla adet satan Xiaomi Mi Band 4, dünyanın en çok satan akıllığı bilekliği olarak karşımıza çıkıyor.

Xiaomi, serinin yeni modeli Mi Band 5‘i çıkarmaya hazırlanırken, Mi Band 4’ün bu başarısına oldukça sevinmiş gibi görünüyor. Uygun fiyatıyla dünya genelinde oldukça büyük bir beğeni toplayan Xiaomi Mi Band serisi, akıllı bilekliğe göre oldukça iyi özellikleriyle karşımıza çıkıyor.

Xiaomi Mi Band 3 Türkiye’de ortalama olarak 115 TL’den alıcılarını bulurken, Mi Band 4 ise ülkemizde ortalama olarak 175 TL’den alıcılarını buluyor. Mi Band’ın rakiplerine baktığımızda oldukça iyi bir fiyatta diyebiliriz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsor

Güncel