Akbank, Kripto Para Şirketi Binance ile Anlaşma Sağladı

Akbank, Kripto Para Şirketi Binance ile Anlaşma Sağladı
  • 188 okunma

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan ABD Merkezli Binance, dünyada ilk kez bir banka ile anlaşma sağladığını duyurdu. Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Akbank ile yapılan anlaşma, Türk kullanıcıların Binance üzerinden kolayca kripto para almalarını sağlayacak.


İlginizi Çekebilir: Altcoin Nedir ve Nasıl Alınır?

ABD merkezli ve dünyanın en büyük kripto para borsası olan 2017 kuruluşlu Binance, dünyada ilk kez bir banka ile anlaştığını resmi blogundan ve sosyal medya hesaplarından duyurdu. Türk kripto para yatırımcıları için büyük bir kolaylık sağlayacak olan bu anlaşma, kullanıcıların direk olarak Türk Lirası ile kripto para almalarını sağlayacak.

Bitcoin’i ve bir çok altcoin’i bünyesinde barındıran Binance, Akbank ile yaptığı anlaşma sayesinde Türk yatırımcılara 7/24 para yükleme ve kripto para alma kolaylığı sağlayacak.

Binance, yapılan bu anlaşmayı Türk kullanıcılara tanıtabilmek amacıyla ilk 2 hafta herhangi bir komisyon almadan ücretsiz olarak sunacak. İlk 2 hafta sonrasında ise 2,5 TL işlem ücreti olacak. Ayrıca kampanya süresi boyunca ilk 2 hafta Binance üzerinden para aktarmak için herhangi bir komisyon ücreti ödemeyeceksiniz.


Binance ile doğrudan entegre edilen ilk banka Akbank” başlığıyla paylaşılan Tweet’de şunlar belirtildi;

Bugünden sonra Türk kullanıcılar, Binance masaüstü ve iOS uygulaması üzerinden Türkiye’deki en rekabetçi ücretlerle anında Türk Lirası (TRY) yatırabilecek ve çekebilecekler”

Ayrıca Binance resmi Twitter hesabından “Her şey dsizin için” başlığıyla şu videoyu paylaştı;

Reaksiyon Gönder
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Paylaş:
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli