45 Gündür Kayıp Olan Adam, Kilitli Bir Otel Odasında Oyun Oynarken Bulundu

45 Gündür Kayıp Olan Adam, Kilitli Bir Otel Odasında Oyun Oynarken Bulundu
  • 251 okunma

Tokyo‘da çalıştığı iş yerine 45 gündür gitmeyen Bulgar bir adam için kayıp ilanı verilmiş ve arama çalışması başlatılmıştı. Kayıp adam, 45 gündür kendini kilitleyip video oyunu oynadığı otel odasında bulundu.


İlginizi Çekebilir: Atari, Oyun Konseptli Oteller İnşa Ediyor

Tokyo’da 45 gün önce aniden ailesi ve arkadaşlarıyla iletişimini kesip işe gitmemeye başlayan Bulgar bir adam uzun bir süredir aranıyordu. 45 gündür tüm ailesini ve arkadaşlarını merakta bırakan adamın, ortada olmadığı süre boyunca kendini kilitlediği otel odasında video oyunu oynadığı anlaşıldı.

Kayıp ilanından uzun bir süre sonra Polis tarafından bir sokakta görülen Bulgar adam, kaldığı otele kadar polis tarafından takip edildi. Ardından otelde kaldığı anlaşılan adama geri dönmesi konusunda istekte bulunuldu. Fakat Bulgar adam polisin isteklerini geri çevirerek otelden ayrılmak istemediğini belirtti.

Olayın ardından kendini otel odasına kilitleyen adamın babası Japonya’ya uçtu ve oğlunun bulunduğu otele gitti. Otel odasının kapısını tekmeleyen adam oğlunun otelden çıkmasını istedi, fakat o da başarılı olamadı.

Söylenenlere göre işini gücünü bırakıp ortadan kaybolan adam 45 gün boyunca otelin odasında Fortnite ve Call Of Duty oyunlarını oynadı. Otel odasına kendini kapatan adam daha sonra bağımlılığından kurtulmak için bir uzmana götürüldü. 6 haftalık bir kursun ardından adam hafif de olsa bağımlılığını yendi. Fakat ailesi ve arkadaşları, kendini otel odasına kapatan adam için hala dünya çapında uzman bir doktor arıyor.

Reaksiyon Gönder
+1
1
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
Paylaş:
Kaynak : https://www.thegamer.com/man-missing-found-gaming-in-hotel-room-after-45-days/
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli