ABD Başkanı Donald Trump'ın su içerken zorlandığı görüntüler sosyal medyada viral oldu ve günün en çok konuşulanları arasına girdi.

Amerika Birleşik Devletleri’nin çok konuşulan isimlerinden biri olan Başkan Donald Trump, su içerken zorlandığı görüntülerin yayılmasının ardından Twitttter’ın gündemine oturdu. Milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, “Trump İyi Değil” (#TrumpIsNotWell) etiketinin gündem olmasını sağladı.

Kameralar karşısında su içerken zorlanması ve tek eliyle su içememesi sebebiyle diğer elinden yardım alması dikkat çeken Donald Trump, geçtiğimiz zamanlarda da sağlığı ile oldukça çok konuşulmuştu. Donald Trump’ın su içerken zorlandığı görüntülerin sosyal medyada viral olmasının ardından bu konu tekrar gündeme geldi. Milyonlarca sosyal medya kullanıcısı Trump İyi Değil (#TrumpIsNotWell) etiketi ile sosyal medyadan paylaşımlarda bulundu.

Bugün 74 yaşına gien ABD Başkanı Donald Trump’ın bu görüntüleri, yaş günü kutlamasını geride bırakarak günün en konuşulan olaylarından oldu. Ayrıca Donald Trump’ın West Point mezuniyet töreni’nden ayrılırken merdivenleri çok dikkatli ve yavaş bir şekilde inmesi, sağlığının kontrol etmesi gerektiği düşüncelerine sebep oldu.

Diğer bir yandan ABD Başkanı Donald Trump’ın su içme problemi yaşadığı ilk an bu değil. Trump, daha önce de su içerken zorlanmış ve diğer elinden destek alarak içmişti.

İlgili İçerik  Instagram Ne Kadar İnternet Harcıyor?

İlgili videoların sosyal medyada yayılmasının ardından bir çok caps de ardı ardına geldi. Bir çok muhalif Donald Trump’a karşı sert caps’ler yaparken, bazıları da “Trump hala su içmeyi öğrenemedi” paylaşımıyla Trump’ı hedef aldı. Ayrıca Donald Trump, merdivenden zor indiği anların oldukça konuşulmasından sonra konu hakkında açıklama yapma gereğinde duyup “Merdiven çok uzun, dik ve kaygandı” diyerek kendini savundu. Devamında ise “Yapacağım son şey, sahte haberler alay etsin diye düşmek olur. Son on adımı koşarak zemine ulaştım” sözlerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan Kısaca Haksız Rekabet Nedir - Cezaları Nelerdir? başlıklı makalemizde Haksız Rekabet Cezaları, Haksız Rekabet Nedir ve Kısaca Haksız Rekabet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın