Connect with us


Dünya'dan Haberler

Donald Trump’ın Koronavirüsünü Yenince Yapacağı Gizli ve İlginç Gösteri Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz günlerde Koronavirüs’e yakalanan ABD Başkanı Donald Trump’ın, virüsü yenince yapacağı gizli ve bir o kadar da ilginç “gösterisi” ortaya çıktı.

Zaman:

Tarih:

Donald Trump'ın Koronavirüsünü Yenince Yapacağı Gizli ve İlginç Gösteri Ortaya Çıktı

Amerika Birleşik Devletlerinin Başkanı olmasının ardından dünyanın en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen ABD Başkanı Donald Trump, her geçen gün oldukça ilginç ve farklı haberlerle gündeme gelmeye devam ediyor. Oldukça farklı kişiliği ve konuşmalarıyla dikkat çeken ABD Başkanı Donald Trump, ortaya çıkan haberlere göre koronavirüs‘ü yenince çok ilginç ve garip bir gösteri yapmayı planlıyordu.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz yılın son aylarında Çin’de ortaya çıkan koronavirüs, çok kısa sürede diğer ülkelere yayıldı ve dünya genelinde adeta bir felakete sebep olmuştu. Birçok ülkede yüz binlerce kişi virüse yakalanırken, covid-19 salgınından en çok etkilenen ülke ABD olmuştu. 8 milyona yakın vaka bulunan ABD’de, salgın sebebiyle 217.708 kişi de maalesef hayatını kaybetti.

Durum her ne kadar böyle olsa da ABD Başkanı Donald Trump, virüsü ciddiye almayan tavırlarıyla tepki çekmişti. Virüsü ciddiye almayan ve maske takmayla bile dalga geçen ABD Başkanı Trump, covid-19 hastalarını iyileştirmek için “dezenfektan enjekte etmeyi” bile önermişti. Bu süreçte çok tepki çeken açıklamalarda bulunan Trump, geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanmış ve askeri hastaneye kaldırılmıştı. 74 yaşındaki Donald Trump, ortaya çıkan bilgilere göre virüsü yendiğinde çok ilginç bir gösteri yapmak için plan yapmıştı.

Donald Trump, İyileşince Superman Gösterisi Yapacaktı

Donald Trump'ın Koronavirüsünü Yenince Yapacağı Gizli ve İlginç Gösteri Ortaya Çıktı Geçtiğimiz günlerde Koronavirüs'e yakalanan ABD Başkanı Donald Trump'ın, virüsü yenince yapacağı gizli ve bir o kadar da ilginç "gösterisi" ortaya çıktı.

The New York Times gazetesi tarafından aktarılan habere göre ABD Başkanı Donald Trump, kaldığı hastaneden ayrılırken önce halsiz ve hasta rolü yapacaktı. Fakat aynı zamanda Donald Trump, takım elbisesinin altına bir Superman kıyafeti giyecekti. Trump, hastaneden çıktığı sırada ilk olarak halsiz ve hasta olarak görünüp, sonrasında üzerindeki gömleği yırtıp altındaki Superman tişörtünü gösterecekti.

Benzer içerik:  İngiltere'de Bir Firma, Aşı Test Etmek İçin Gönüllülere Koronavirüs Enjekte Edecek

The New York Times tarafından aktarılan haberde, bu planın Trump’ın kaldığı hastanedeki telefonda birkaç kez söylendiği belirtildi. Her zamanki gibi çok garip bir plana imza attığı öne sürülen Donald Trump, bu planını gerçeğe dökmedi. Geçtiğimiz günlerde hastaneden çıkan Donald Trump, böyle bir gösteri yapmadı ve normal bir şekilde hastaneden ayrıldı.

Donald Trump'ın Koronavirüsünü Yenince Yapacağı Gizli ve İlginç Gösteri Ortaya Çıktı Geçtiğimiz günlerde Koronavirüs'e yakalanan ABD Başkanı Donald Trump'ın, virüsü yenince yapacağı gizli ve bir o kadar da ilginç "gösterisi" ortaya çıktı.

ABD Başkanı Trump, Superman gösterisini gerçeğe dönüştüremese de, hastaneden çıkışı yine oldukça iyi planlanmıştı. Beyaz Saray’a helikopterle geri dönen Trump, sarayın balkonuna çıkarak maskesini çıkarmış ve halkı selamlamıştı. Donald Trump, covid-19’u yendikten sonra yaptığı açıklamalarda son 10 yıldır hiç hissetmediği kadar iyi hissettiğini, kimsenin covid-19’dan korkmaması gerektiğini açıkladı.

Fakat ABD Başkanı Donald Trump covid-19’dan korkulmaması gerektiğini önerse de, ABD’de 217.708 kişinin hayatını kaybettiğini düşündüğümüzde salgının oldukça korkutucu boyutlarda olduğunu söyleyebiliriz. Diğer bir yandan ABD Başkanının özel bir hastanede tüm imkanlardan yararlanarak tedavi olması da, halkın bu imkana sahip olamayacağı anlamına geliyor. Yine de Başkan Trump, halkı covid-19’a karşı daha çok cesaretlendirmeye çalışıyor…

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir