Connect with us


Dünya'dan Haberler

Donald Trump ve Eşi, Covid-19’a Yakalandı

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden olan ABD Başkanı Donald Trump ve eşi Melania Trump, resmi açıklamalara göre koronavirüse yakalandı.

Zaman:

Tarih:

Donald Trump ve Eşi, Covid-19'a Yakalandı

Son yılların en çok konuşulan isimlerinden biri olan ABD Başkanı Donald Trump, özellikle covid-19 sürecinde oldukça gündemde kalan bir isim olmuştu. Covid-19 salgını hakkında yaptığı açıklamalarla ve salgına karşı bakış açısıyla dünya çapında gündeme gelen ABD Başkanı Donald Trump, resmi olarak yapılan açıklamalara göre koronavirüse yakalandı.

Salgının ilk zamanlarında salgını pek de umursamayan ABD Başkanı Donald Trump, salgının ülkeye girmesiyle birlikte çok büyük bir darbe aldı. Mart ayında ABD’de ortaya çıkan virüs, çok kısa bir sürede adeta tüm ABD’yi sardı. Koronavirüsten en çok etkilenen ülke olan ABD’de bugüne kadar neredeyse 7,5 milyon kişi virüse yakalandı ve 210.874 kişi de maalesef hayatını kaybetti.

Durumun bu kadar ciddi olmasına rağmen salgını hala çok büyük sorun olarak görmeyen ABD Başkanı Donald Trump, her seferinde maske takmayı reddetmiş ve koronavirüse adeta her seferinde meydan okumuştu. Eğer test yapmayı bırakırlarsa vakaların da azalacağını söyleyen 74 yaşındaki ABD Başkanı Donald Trump, resmi Twitter hesabı üzerinden covid-19 testinin pozitif olduğunu duyurdu.

Eşi Melania Trump da Virüse Yakalandı

Donald Trump ve Eşi, Covid-19'a Yakalandı Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden olan ABD Başkanı Donald Trump ve eşi Melania Trump, resmi açıklamalara göre koronavirüse yakalandı.

Karantina ve iyileşme sürecine hemen başlayacaklarını duyuran ABD Başkanı Donald Trump, eşi Melania Trump ile birlikte karantinada kalacak ve iyileşmeye çalışacak. Donald Trump’ın kendi Twitter hesabı üzerinden yaptığı bu duyuru paylaşımı, on binlerce kişinin desteğini alırken, 1 milyona yaklaşık beğeni topladı. Trump karşıtı kişiler ise Donald Trump’ın bu paylaşımına “test olmamalıydın” gibi imalı cevaplar verdi.

Benzer içerik:  Corona Virüsü, "Takmam" Diyen Trump'a Maske Taktırdı

Geçtiğimiz günlerde Joe Biden’ın maske taktığı gerekçesiyle Biden ile alay eden ABD Başkanı Donald Trump, ilgili olayla da adeta hedef oldu. Birçok kişi Trump ve Biden konuşmasındaki ilgili bölümü paylaşmaya başladı. Diğer bir yandan ABD Başkanlık Seçimlerinin oldukça yakın olduğu bu dönemlerde Trump’ın virüse yakalanması da oldukça talihsiz bir olay oldu diyebiliriz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir