Connect with us


Dünya'dan Haberler

Donald Trump: “Kadınlar Beni Seviyor, Çünkü Bulaşık Makinelerinin Tazyikini Arttırdım”

ABD Başkanı Donald Trump, “kadınlar beni seviyor, çünkü bulaşık makinelerindeki suyun tazyikini arttırdım.” açıklamalarıyla yine gündem oldu.

Zaman:

Tarih:

Donald Trump: "Kadınlar Beni Seviyor, Çünkü Bulaşık Makinelerinin Tazyikini Arttırdım" ABD Başkanı Donald Trump, "kadınlar beni seviyor, çünkü bulaşık makinelerindeki suyun tazyikini arttırdım." açıklamalarıyla yine gündem oldu.

Amerika Birleşik Devletlerinin tarzıyla dikkat çeken başkanı Donald Trump, başkan olduğu günden beri gündemden düşmüyor. Açıklamalarıyla gündemden düşmeyen ABD başkanı Donald Trump, şimdi de kadınların neden kendisini sevdiğini açıkladı. Donald Trump’a göre kadınlar, Trump’ın “bulaşık makinelerindeki suyun tazyikini arttırması” sebebiyle Trump’ı seviyor.

Farklı açıklamalarıyla dikkat çeken ABD başkanı Donald Trump, hem ABD’nin, hem de dünyanın gündeminden düşmüyor. ABD genelindeki büyük seçim heyecanı devam ederken, ABD başkanı Donald Trump da başkanlığı boyunca yaptığı şeyleri açıklıyor. Verdiği vaatleri başkanlığı boyunca yerine getirmeye çalışan başkan Donald Trump, icraatlerini anlatmaya devam ederken oldukça ilginç bir açıklamada bulundu.

Donald Trump, kendi yönetiminde yapılanları açıklarken, bulaşık makinelerindeki suyun tazyikini arttırdıklarını belirtti. Evlerdeki bulaşık makinelerinin tazyikini arttırması sebebiyle ABD’li kadınların kendisini sevdiğini öne süren ABD başkanı Donald Trump, bulaşık makinelerinin eskiden yeterince su almadığını, bu sebeple bulaşıkların birden fazla kez yıkanması gerektiğini belirtti. Bunun daha zararlı olduğunu söyleyen Trump, bulaşık makinelerindeki su sınırını kaldırdıklarını açıkladı.

Donald Trump: "Kadınlar Beni Seviyor, Çünkü Bulaşık Makinelerinin Tazyikini Arttırdım" ABD Başkanı Donald Trump, "kadınlar beni seviyor, çünkü bulaşık makinelerindeki suyun tazyikini arttırdım." açıklamalarıyla yine gündem oldu.

Trump, bulaşık makinelerindeki su alma sınırını kaldırdıklarını “Şimdi bir bulaşık makinesi satın alırsınız ve su akar. Çok güzel, gidin bir bulaşık makinesi alın” ifadeleriyle belirtti. Trump, “benden hoşlanmadığını söyleyen kadınlar aslında beni seviyor” açıklamalarına yer verdi. Bulaşık makinelerindeki sunun tazyinkinin arttırılması sebebiyle kadınların kendisini artık sevdiğini söyleyen Trump, konu hakkında başka örneklere de yer verdi.

Benzer içerik:  Trump, Su İçemediği İddialarına İlginç Bir Yanıt Verdi

Düşün, bir otele giriyorsun veya bir ev satın alıyorsun ve orada sınırlayıcı şeyler oluyor. Aynı şey bulaşık makinenizde de var, onu da ortadan kaldırdım” açıklamalarında bulunan Turmp, bulaşık makinesinin tazyikinin arttırmasıyla kadınların gönlünü kazandığını belirtti. Diğer bir yandan ABD seçimlerine de sayılı günler kaldı. ABD seçimleri hakkındaki gelişmelerden ve güncel teknoloji haberlerinden anında haberdar olmak için kitle.net web sitemizi takipte kalın…

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir