Connect with us


Dünya'dan Haberler

Devasa Amazon Prime Day İndirimlerinin Tarihi Belli Oldu

Amazon’un müthiş indirim günleri Amazon Prime Day için tarih belli oldu. Sizler de Amazon Prime üyesi olarak Amazon Prime Day indirim günlerinden yararlanabilirsiniz.

Zaman:

Tarih:

Devasa Amazon Prime Day İndirimlerinin Tarihi Belli Oldu Amazon'un müthiş indirim günleri Amazon Prime Day için tarih belli oldu. Sizler de Amazon Prime üyesi olarak Amazon Prime Day indirim günlerinden yararlanabilirsiniz.

Dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan Amazon‘un indirim günleri, ortaya çıkan bilgilere göre oldukça yaklaştı. Birçoğunuzun da bildiği gibi dünyanın en büyük alışveriş sitelerinden biri olan Amazon, her yıl 48 saatlik bir indirim etkinliği düzenliyor ve bu indirimler kampanyası kapsamında devasa indirimler uygulanıyor. Bu yıl ülkemizde de sunulan Amazon Prime aboneliği sayesinde ülkemizden de bu indirim günlerine kolaylıkla katılım sağlanabiliyor.

Amazon’un dev indirim günleri, adından da anlaşılacağı gibi Amazon Prime’a özel bir indirim etkinliği. Yani eğer Amazon Prime üyeliğiniz varsa, Amazon’un 48 saat süren bu devasa indirim gününden yararlanabiliyorsunuz. Üstelik Amazon Prime’ın ilk ay ücretsiz üyeliği sayesinde tamamen ücretsiz bir şekilde Prime üyesi olabilir, Amazon Prime Day indirim günlerine katılım sağlayabilirsiniz.

Dilerseniz “Amazon Prime Üyeliği Nasıl Yapılır” başlıklı makalemize giderek ücretsiz olarak nasıl Amazon Prime üyesi olabileceğinizi öğrenebilirsiniz. İşte ücretsiz olarak abone olarak katılım sağlayabileceğiniz dev indirim günü Amazon Prime Day, Theverge tarafından yayınlanan habere göre bu yıl 13-14 Ekim tarihlerinde yapılacak.

Amazon Prime Day İndirimleri, Bu Yıl 13-14 Ekim’De

Devasa Amazon Prime Day İndirimlerinin Tarihi Belli Oldu Amazon'un müthiş indirim günleri Amazon Prime Day için tarih belli oldu. Sizler de Amazon Prime üyesi olarak Amazon Prime Day indirim günlerinden yararlanabilirsiniz.

13-14 Ekim tarihlerinde 48 saat boyunca katılabileceğiniz bu indirim etkinliği kapsamında Prime üyeliğinizle birlikte birçok ürüne devasa indirimler ile ulaşabileceksiniz. Theverge’ün aktardığı habere göre Amazon çalışanlarına gönderilen bir e-postada, Amazon Prime Day indirimlerinin 13-14 Ekim tarihleri arasında yapılacağı belirtildi. 2019 Prime Day etkinlikleri kapsamında tam 6 milyar dolarlık gelir elde eden Amazon’un bu yıl ne kadar gelir elde edeceği de merak konusu.

Benzer içerik:  Activision Hacklendi: Yarım Milyon CoD Oyuncusu Etkilendi

Yukarıda da dediğimiz gibi Prime üyelerinin katılabildiği bu indirim günlerinde alışveriş yapabilmeniz için Amazon Prime üyeliğine sahip olmanız gerektiğini unutmayın. Ülkemize fazlasıyla uygun bir fiyat ile giriş yapan Amazon Prime, aylık yalnızca 7,90 TL’den karşımıza çıkıyor. Kalıcı olarak aylık 7,90 TL üzerinden ülkemizde hizmet verecek olan Amazon Prime hizmeti kapsamında sadece indirim günleri bulunmuyor.

Bunun dışında Amazon Prime üyeleri, Prime Video hizmeti sayesinde 800’ün üzerinde filmi HD kalitede seyredebiliyor, bununla birlikte 250’den fazla diziye de ulaşabiliyor ve seyredebiliyor. Bununla da sınırlı olmayan Amazon Prime üyeliği, Prime Gaming hizmeti sayesinde Twitch platformu üzerinde sizlere premium özellikler veriyor. Ayrıca eğer online oyunlar oynuyorsanız, sizlere oyun içi içerikler veriyor. Örneğin League of Legends üzerinde aylık 4 kostüm ücretsiz vermesi gibi. Dilerseniz “Amazon Prime Ücretsiz LoL Kostümü Alma” başlıklı makalemize de bir göz atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir