Denizde Gidebilen Elektrikli Bisiklet CES Fuarında Tanıtıldı

 Denizde Gidebilen Elektrikli Bisiklet CES Fuarında Tanıtıldı

CES 2020 Teknoloji fuarında birbirinden ilginç teknolojik ürünler bu yıl karşımıza çıktı. Fuarda dikkat çeken teknolojik ürünlerden biri ise Manta5 deniz bisikleti oldu. CES 2020 Fuarında tanıtılan ve oldukça çok ilgi çeken bisiklet, özellikleriyle de oldukça ilgi çekiyor. Üzerinde pedalları da bulunan bisiklet, güçlü bataryası sayesinde konforlu bir yolculuk sağlayabiliyor.

Son teknoloji parçalarla donatıldığı söylenen deniz bisikleti, eşsiz bir deneyim sağlanabilmesi için tasarlanmış. Manta5’in yapımcıları bu deniz bisikleti hakkında resmi açıklamalarında kullanımının oldukça basit olduğunu söylüyor. Su geçirmez bir elektrik motoruna sahip olan bu deniz bisikletinin zorlu denizcilik testlerine bile dayandığı söyleniyor. Ayrıca tüm bunlara rağmen bu deniz bisikletinin motoru duyulmayacak seviyede çok az ses çıkartıyor.

Çevre dostu olarak tanıtılan ürünün çevreye hiçbir zararı yok. Tamamen elektrik ile çalışabilen veya pedalları ile kullanılabilen deniz bisikleti, kara bisikletlerinden biraz daha farklı tasarıma sahip. Denizde her şartta gidebilmesi için ve güçlü manevra yapabilmesi için tasarlanan bisiklet oldukça şık görünüyor.

Manta5 Deniz Bisikleti Özellikleri

  • IP68 Sertifikalı Akü Muhafaza Sistemi
  • 60 Dakika Boyunca Elektrikli Sürüş
  • Pil / Hız Göstergesi
  • Kolay Değiştirilebilir Parçalar
  • Güçlü Manevra
  • Pedal + Elektrik Motoru
  • Taşınabilir (Modüler) Tasarım
İlgili İçerik  Türkiye'nin En Çok Satan Telefon Markaları (2020)

Manta5 Deniz Bisikleti Fiyatı

Manta5 Deniz Bisikleti Fiyatı
Manta5 Deniz Bisikleti Fiyatı

10 yıl üzerinde çalışıldığı söylenen ve CES 2020 fuarında görücüye çıkan deniz bisikleti özellikleri ve konsepti ile oldukça büyük bir ilgi çekmeyi başardı. Bu teknolojik ürününün merak edilen fiyatı ise satışa çıkması ile belli oldu. Bu deniz bisikleti 2020 Nisan ayına kadar dünya genelinde tanıtım fiyatı üzerinden satılacak. Tanıtım süresince fiyatı ise 7.490 dolar olacak. Sınırlı sayıda üretilecek olan bu bisikleti 1 Nisan tarihine kadar 7.490 dolar üzeriden, 1 Nisan tarihinden sonra ise 8.990 dolar üzerinden alabiliyorsunuz. Ayrıca Nisan ayında üretime geçecek olan bu bisikletleri %50 fiyatına depozito vererek de sahip olabiliyor, geri kalan kısmı üretim bittiğinde ödüyorsunuz.

Deniz bisikletinin satış sayfasına Manta5’in resmi internet sitesi “manta5.com” üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kesinlikle İzlemeniz Gereken Dünyanın En iyi 9 Savaş Filmi! başlıklı makalemizde Dünyanın En İyi Savaş Filmleri, En İyi Savaş Filmleri ve En İyi Tarih Filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın