Connect with us


Dijital Haberler

Yarış Oyunu Death Rally, Steam’de Tamamen Ücretsiz Oldu (Hemen İndir)

Oyun dünyasının oldukça eski ve sevilen oyunlarından biri olan Death Rally, Steam üzerinde tamamen ücretsiz olarak oyunculara sunuldu.

Zaman:

Tarih:

Yarış Oyunu Death Rally, Steam'de Tamamen Ücretsiz Oldu (Hemen İndir) Oyun dünyasının oldukça eski ve sevilen oyunlarından biri olan Death Rally, Steam üzerinde tamamen ücretsiz olarak oyunculara sunuldu.

Oyun dünyasının oldukça sevilen oyunlarından biri olan ve oldukça eski olmasına rağmen günümüzde bile hala bazı oyuncular tarafından sevilerek oynanan retro tarzı yarış oyunu Death Rally, Steam üzerinde tamamıyla ücretsiz olarak yayınlandı. Dünyanın en büyük dijital oyun platformlarından biri olan ve oyuncular tarafından en çok tercih edilen platform olan Steam, oyunu tamamen ücretsiz bir şekilde oynanabilir hale getirdi.

Aslında bu video oyunu birçok oyuncu tarafından sevilse de, oyunun eski olması sebebiyle Steam kullanıcıları Steam’e karşı eleştirilerini dile getiriyor. Steam’in sadece eski oyunları ücretsiz yayınlamasından yakınan oyuncular, daha iyi oyunların da ücretsiz yayınlanmasını istiyor. Bildiğiniz gibi Steam’in en büyük rakiplerinden biri olan Epic Games, GTA 5’i bile ücretsiz olarak oyunculara sunmuş ve bununla birlikte bugüne dek 16 Bin TL’lik değeri aşan oyunları ücretsiz olarak sundu.

Bu da oyun dünyasındaki ücretsiz oyun kampanyalarını arttırdı ve şirketler arasındaki rekabet kızıştı. Steam, daha çok eski oyunları ücretsiz olarak yayınlasa da piyasadaki liderlik değişmedi. Epic Games hızla yükselirken, Steam de bu yükselişe karşı ücretsiz oyun kampanyalarını arttırdı. Bu kampanyalar kapsamında oyun dünyasının oldukça eski ve nostaljik oyunlarından olan Death Rally, Steam üzerinde tamamıyla ücretsiz olarak oyunculara sunuldu.

Benzer içerik:  Bitcoin, Bir Gecede %12 Oranında Değer Kaybetti

Death Rally Ücretsiz İndir

Yarış Oyunu Death Rally, Steam'de Tamamen Ücretsiz Oldu (Hemen İndir) Oyun dünyasının oldukça eski ve sevilen oyunlarından biri olan Death Rally, Steam üzerinde tamamen ücretsiz olarak oyunculara sunuldu.

1996 yılında çıkış yapan nostaljik yarış oyunu Death Rally, şuandan itibaren Steam üzerinde ücretsiz. Dilediğiniz zaman Steam’e giderek Death Rally adlı bu oyuna ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Dilerseniz hemen aşağıdaki talimatları izleyerek oyunu nasıl ücretsiz olarak alabileceğinizi de görebilirsiniz.

  • Steam hesabınıza giriş yapmadıysanız giriş yapın.
  • Buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına gidin.
  • Sayfayı biraz aşağıya kaydırarak hemen oyna butonuna tıklayın.

İşte bu şekilde oyuna ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Ayrıca oyunun sistem gereksinimlerine baktığımızda, Windows XP işletim sistemi ve üstü, 2 GB RAM ve Intel Core Duo 2 işlemci fazlasıyla işinizi görecektir.

1 Yorum

1 Yorum

  1. Muhammet

    17 Eylül 2020 at 13:33

    Gerçekten, bu oyun önceden ücretli miydi? Bedava verseler almam dediğim türden oyun…

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir