Dan Bilzerian ve Kanye West ABD Başkan Adayı Oluyor!

 Dan Bilzerian ve Kanye West ABD Başkan Adayı Oluyor!

2024 ABD Başkanlık seçimleri için Donald Trump’a bir çok rakip aday çıkıyor. Bunlardan ikisi de Dan Bilzerian ve Kanye West.

Daha önce Kanye West işsizliği azaltacağını vaat ederek Amerika Birleşik Devletleri için 2024 başkanlık adaylığını koyacağını açıklamış ve hatta seçilirse ismini değiştireceğini belirtmişti. New York’da katıldığı bir festivalde bunları belirten Kanye West kahkahalarla karşılanmış ve insanlar bununla dalga geçmişti. Fakat ciddi olmadığı düşünülen Kanye West oldukça ciddi. Hatta vaatlerini sıralayip seçilirse ismini bile değiştireceğini söyledi. İsmini Christian Genius Billionaire Kanye West olarak değiştirecekmiş. Yani Hristiyan Dahi Milyarder Kanye West 🙂 Tabii ki Kanye West’i seçmek isteyen onlarca kişi bulunuyor fakat çoğu kişi West’i eğlenerek karşıladı ve ciddiye almadı.

Kanye West ABD Başkanlık Adayı Olacak
Kanye West ABD Başkanlık Adayı Olacak

West’in bu açıklamalarından sonra sosyal medyada lüks yaşamıyla tanınan Dan Bilzerian’da West’e rakip olabileceğini açıkladı. Dan Bilzerian, kendisine sorular yönelten gazetecilere Kanye West’i övdü ve kendisinin de aday olacağını söyledi. Dan Bilzerian, West’in Hillary Clinton’dan daha iyi olacağını düşündüğünü söyledi.

Dan Bilzerian Kimdir?

Dan Bilzerian Kimdir?
Dan Bilzerian Kimdir?

7 Aralık 1980 doğumlu ABD asıllı Dan Bilzerian Aslen Ermeni asıllı babası Paul Bilzerian‘ın Wall Street’deki girişimleriyle kazandığı paranın ona kalmasıyla büyük bir servete sahip olmuştur. Sosyal medya hesaplarıyla, lüks hayatıyla tanınan Dan Bilzerian’ın servetini babasından kalan parayla Poker oynayarak kazandığı düşünülüyor. Fakat onun hakkında bir çok hikaye dönüyor ve servetini nasıl kazandığı kesin olarak bilinmiyor.

İlgili İçerik  Apple, Iphone Yavaşlatma Davasında 25 Milyon Euro Ceza Aldı

Doug Polk adında ki ünlü poker analisti ise onun hakkında çarpıcı iddialarda bulunmuştu. Polk’a göre Dan Bilzerian çok iyi poker oynayamıyor bile! Doug Polk açıklamalarında şunları belirtti;

Bilzerian’ın babası Paul Bilzerian zamanında milyonlarca dolar para kazandı. Babası Paul Bilzerian 1980’li yıllarda cezaevine girdi ve 50-55 milyon dolar ceza ödemek zorunda kaldı. Fakat bunun çok küçük bir kısmını ödedi. Paranın geri kalanı ödenmedi ve paranın nerede olduğu, nereye gittiği bilinmiyor. Hepsinin de ötesinde onun çok da iyi poker oynadığını söyleyemem.

Doug Polk – Poker Analisti

Instagram Kralı Trump’a Rakip Oluyor!

Instagram Kralı Trump'a Rakip Oluyor!
Instagram Kralı Trump’a Rakip Oluyor!

Instagram kralı olarak nam salan lüks hayatıyla tanınan Dan Bilzerian, Kanye West’in ardından 2024 ABD Başkan adayı olabileceğini söyleyerek gazetecilerin sorularını yanıtlamıştı. Fakat Bilzerian’ın ve West’in ne kadar ciddi olduğu bilinmiyor. İlerleyen zamanlarda neler olacağını daha iyi görebileceğiz, Amerika gerçekten ilginç bir yer 🙂

Bir önceki yazımız olan Kesinlikle İzlemeniz Gereken Dünyanın En iyi 9 Savaş Filmi! başlıklı makalemizde Dünyanın En İyi Savaş Filmleri, En İyi Savaş Filmleri ve En İyi Tarih Filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın