Connect with us


Oyun Haberleri

Crysis Remastered’in Yeni Çıkış Tarihi Belli Oldu

Oyun dünyasının en sevilen oyunlarından olan Crysis’in Remastered versiyonu için yeni tarih verilmemişti. Fakat şimdi milyonlarca oyuncunun beklediği tarih belli oldu.

Zaman:

Tarih:

Crysis Remastered'in Yeni Çıkış Tarihi Belli Oldu

Oyun dünyasının en sevilen oyunlarından biri olan ve özellikle ülkemizde fazlasıyla oyuncusu bulunan Crysis, geçtiğimiz zamanlarda Remastered versiyonu ile çıkacağını açıklamış ve milyonlarca oyuncuyu oldukça heyecanlandırmıştı. Uzun süre konuşulan Crysis Remastered, çıkışından birkaç gün önce sızdırılmış ve oyuncular hayal kırıklığına uğramıştı.

Binlerce oyuncu, oyunun sızdırılan Remastered videosuna kötü yorumlar yazmış ve oyunun grafiklerinin hala çok eski olduğunu belirtmişti. Çoğu oyuncu da bir şey değişmediğini, oyun grafiklerinin hala eskisi gibi olduğunu söylemişti. Oyunun sızıntı videolarına gelen binlerce kötü yorum, oyunun yapımcı şirketine de bir uyarı niteliğinde olmuş ve oyun iptal edilmişti.

Crysis’in yapımcı firması, oyuncuların beklentisini karşılamak istediklerini ve bu sebeple Remastered versiyonu daha da iyi bir hale getirene kadar yayınlamayacaklarını aktarmıştı. Yani oyunun Remastered versiyonuna da Remastered versiyon gelecekti. Bunun üzerine oyuncular bu kararı oldukça iyi karşıladı ve heyecanla yeni Remastered versiyonu beklemeye başladı. 2007’de çıkış yaparak milyonlarca oyuncunun gönlüne taht kuran Crysis, ortaya çıkan bilgilere göre 18 Eylül 2020 tarihinde çıkış yapacak.

Benzer içerik:  Marvel's Avengers Oyununun Fragmanı Yayınlandı
Crysis Remastered'in Yeni Çıkış Tarihi Belli Oldu Oyun dünyasının en sevilen oyunlarından olan Crysis'in Remastered versiyonu için yeni tarih verilmemişti. Fakat şimdi milyonlarca oyuncunun beklediği tarih belli oldu.

13 yıl aranın ardından yenilenecek olan ve sızıntılarının beğenilmemesi sebebiyle iptal edilen Crysis Remastered, ortaya çıkan yeni bilgilere göre 18 Eylül 2020 tarihinde karşımıza çıkacak. PlayStation Access’in YouTube kanalından yanlışlıkla yayınlanıp ardından silinen videoyla ortaya çıkan yayın tarihi, oyunun 18 Eylül’de PlayStation 4, Xbox One ve PC-Windows platformlarına çıkış yapacağını ortaya koydu.

Dilerseniz güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Kitle.net kurucusu ve yazar. iletişim: [email protected]

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir