Crysis: Remastered Tanıtım Tarihi Ertelendi

Milyonlarca oyuncu tarafından beklenen ve dün çıkış tarihi ile fragmanı sızdırılan Crysis Remastered'in tanıtım tarihi ertelendi.
 Crysis: Remastered Tanıtım Tarihi Ertelendi

2007 yılında tanıtılarak milyonlarca oyuncuyu kendine hayran bırakan Crysis’in yenilenmiş versiyonu olacak olan Crysis Remastered, uzun zamandır milyonlarca oyuncu tarafından heyecanla bekleniyor. Oyunun tanıtım tarihi normal şartlarda bugün, yani 1 Temmuz olurken, otaya çıkan bir sorun sebebiyle tanıtım daha ileri tarihe ertelendi.

Yıllar önce çıkış yaparak oyuncuların büyük bir beğenisini kazanan Crysis, hikaye ve oynanışı ile gönüllere taht kurmuştu. Serinin en sevilen oyunlarından olan, aynı zamanda da ilk oyunu olan Crysis 1, uzun süre önce “Remastered” haberleriyle karşımıza gelmişti. Uzun bir süredir beklenen ve yalnızca sızıntılarıyla karşımıza gelen Crysis Remastered, normal şartlarda bugün tanıtılacaktı.

Fakat 1 Temmuz 2020 olarak belirlenen tanıtım tarihi, beklenmeyen bir sızıntının ortaya çıkması ve sızıntıyla birlikte gelen görüntülerin oyuncular tarafından hoş karşılanmaması sebebiyle ertelendi. Dün yaptığımız haberimizde sizlere aktardığımız gibi Crysis Remastered, fragmanı ve çıkış tarihi ile birlikte sızdırılmıştı.

Yukarıda da videosunu gördüğünüz Crysis Remastered, oyuncular tarafından hiç hoş karşılanmamış ve sadece görsel efektler eklendiği belirtilmişti. Oyuncuların bu kadar heyecanla beklemesine rağmen çok da değişmemiş bir Crysis ile karşımıza çıkan Crytek, oyunun tarihini erteleyerek bir açıklama yaptı.

İlgili İçerik  Epic Games'ten 1 Yeni Ücretsiz Oyun: Wilmot's Warehouse

Dünkü sızıntıyı büyük ihtimalle duymuşsunuzdur. Tüm tepkileri gördüğümüzü bilmenizi isteriz, bunları yeniden değerlendireceğiz. Bu ek süre içerisinde Crysis Remastered oyunumuzu bilgisayarda ve konsollarda standartların üzerine çıkaracağız.” şeklinde açıklamalarda bulunan Crytek, oyunun geliştirileceğinin ve daha iyi olabileceğinin sinyallerini verdi.

Crysis: Remastered Tanıtım Tarihi Ertelendi

Bir çok oyuncu bu beklemenin karşısında ortaya çıkan oyunun iyi olmadığını belirtirken, bazıları da eski oyunun daha iyi olduğunu düşündüklerini belirtti. Oyundaki efektler, bir çok detayın görünmemesine ve oyundan alınan verimin azalmasına sebep olmuştu. İlgili videonun sızması ve Crytek şirketinin bunları fark ederek daha yeni bir oyun ortaya çıkarabilmek için yeniden çalışmaya başlaması, şirket için oldukça iyi oldu diyebiliriz.

Çünkü oyunun yenilenmiş versiyonu bu şekilde tanıtılsaydı, belki de bir çok oyuncu tarafından hoş karşılanmayacak ve bu sebeple oyun, Crytek’in istediği başarıyı yakalayamayacaktı. Diğer bir yandan Crytek oyunun tanıtım tarihinin ertelendiğini belirtirken, herhangi bir tarih vermedi. Konu hakkında gelişmeleri aktaracağız. “kitle.net” web sitemizi takipte kalın…

Bir önceki yazımız olan 22 Mayıs Bitcoin Pizza Günü | Tarihin İlk Bitcoin Alışverişi başlıklı makalemizde 10.000 Bitcoinlik Pizza, Bitcoin ve Bitcoin Pizza hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın