Connect with us


Genel

Crysis Remastered PC Sistem Gereksinimleri Yayınlandı

Oyun dünyasının en ünlü video oyunlarından biri olan Crysis’in Remastered versiyonu, PC sistem gereksinimleriyle karşımızda.

Zaman:

Tarih:

Crysis Remastered PC Sistem Gereksinimleri

Crytek tarafından geliştirilen ve 2007 yılında oyuncuların karşısına çıkan video oyunu Crysis, oyun dünyasında oldukça iyi bir yere yerleşmişti. Oyuncuların büyük ilgisini çeken Crysis, sonrasında deva oyunlarıyla da karşımıza çıkmış ve grafikleriyle de oldukça şaşırtmıştı. Fakat her ne kadar seriye yeni oyunlar eklense de, oyuncuların aklında 2007 yapımlı ilk Crysis oyunu kalmıştı.

Yıllardır merakla beklenen Crysis Remastered, geçtiğimiz zamanlarda da birçok iddiayla güçlenmiş ve oyuncular bu iddiaları sosyal medyada konuşmaya başlamıştı. Daha sonrasındaysa Crytek şirketi, oyunun Remastered versiyonu üzerinde çalıştıklarını resmi olarak duyurmuştu. Remastered çalışmaları hızla devam etmiş ve bir süre sonra Crysis’ten sevindirici haber gelmişti. Crysis Remastered’in oyuncuların karşısına 1 gün içerisinde çıkması bekleniyordu.

Fakat beklenmedik bir şekilde Crysis Remastered fragmanı sızdırıldı ve oyuncular tarafından oldukça kötü tepkilerle karşılandı. Oyuncular, oyunun değişmediğini ve grafiklerin aynı olduğunu, yalnızca ışıklandırma olduğunu belirtti. Oyuncuların fazlasıyla küçük bir bölümü oyunu beğenmişti. Bu sebeple Crytek projeyi iptal etti ve daha iyi bir oyun sunabilmek için yeniden yola koyuldu. Oyun tarihini erteleyen Crytek, daha iyi bir oyunlar oyuncuların karşısına çıkacağını söylemişti. 7 yılın ardından son Remastered versiyonu ile karşımıza çıkacak oyunun PC sistem gereksinimleri de belli oldu.

Benzer içerik:  Tesla, Çin Bankalarından 1.4 Milyar Dolarlık Kredi Çekti
Crysis Remastered PC Sistem Gereksinimleri Yayınlandı Oyun dünyasının en ünlü video oyunlarından biri olan Crysis'in Remastered versiyonu, PC sistem gereksinimleriyle karşımızda.

Uzun bir süredir oyuncuları meraklandıran Crysis Remastered, nihayet çok yakın bir zamanda karşımıza çıkacak. Ortaya çıkan resmi bilgilere göre Crysis Remastered, 18 Eylül tarihinde Epic Games üzerinde yayınlanacak. Oyunun Remastered versiyonunun en başta Epic Games’e özel çıkış yapacağı, Steam’e ise daha sonra giriş yapacağı söyleniyor. Dilerseniz hemen aşağıdan Crysis Remastered minimum ve önerilen resmi sistem gereksinimlerine göz atabilirsiniz.

Crysis Remastered Sistem Gereksinimleri

Crysis Remastered PC Sistem Gereksinimleri Yayınlandı Oyun dünyasının en ünlü video oyunlarından biri olan Crysis'in Remastered versiyonu, PC sistem gereksinimleriyle karşımızda.
MinimumÖnerilen
İşletim Sistemi: Windows 10 64-Bitİşletim Sistemi: Windows 10 64-Bit latest update
İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-3450 / AMD Ryzen 3İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-7600k veya üstü / AMD Ryzen 5 veya üstü
Bellek: 8 GB RAMBellek: 12 GB RAM
Disk Alanı: 20 GB kullanılabilir depolama alanıDisk Alanı: 20 GB kullanılabilir depolama alanı
Direct X: DX11Direct X: DX11
Grafik: NVIDIA GeForce GTX 1050 TI ve AMD Radeon 470Grafik: NVIDIA GeForce GTX 1660 TI ve AMD Radeon Vega 56
Grafik Kartı: 4 GBGrafik Kartı: 8 GB

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir