Crysis Remastered: Fragmanı ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Dünyanın en çok oynanan video oyunlarından olan Crysis'in yenilenmiş versiyonu Crysis Remastered'in, çıkış tarihi ve fragmanı sızdırıldı.
 Crysis Remastered: Fragmanı ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Milyonlarca oyuncu tarafından merakla beklenen Crysis Remastered, bir çok yeni sızıntı ile karşımızda. 2007 yılında çıkış yapan Crysis’in tamamen yenilenmiş versiyonu olan Crysis Remastered, milyonlarca oyuncuyu heyecanlandırmaya yetiyor. Yenilenmiş grafikleri, oynanışı ve mekaniği ile karşımıza çıkacak olan Crysis Remastered’in çıkış tarihi, fragmanı ve oyun içi görüntüleri detaylarıyla haberimizde…

13 yıl önce çıkış yapan Crysis’in yenilenmiş versiyonu olacak olan Crysis: Remastered, yakın bir zamanda tanıtılacak ve çıkış yapacak. Henüz oyun hakkında yapımcı tarafından resmi bir bilgi verilmezken, sızıntılar bir bir gelmeye başladı. Yarın lansmanı düzenlenecek olan Crysis Remastered, bugün bir çok detayı ile ortaya çıktı.

Oyunun ortaya çıkan fragmanına bakacak olursak, oyuncular tarafından pek de iyi yorumları bulunmuyor. Çünkü oyunculara göre oyun baştan tasarlanmadı, sadece görsel efekt iyileştirmeleri yapıldı. Bu da oyuncuların hayal kırıklığına uğramasına sebep olabilir. Fakat nostalji yaşatacak iyi bir oyun arayanlar için Crysis: Remastered oldukça iyi olabilir.

İlgili İçerik  ABD'de Beyin Yiyen Ölümcül Amip Yeniden Ortaya Çıktı
Crysis Remastered: Fragmanı ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Crysis: Remastered’in fragmanı, Reddit’de bir kullanıcı tarafından sızdırıldı. Grafikler, eski oyuna göre oldukça iyi olsa da, devrim niteliğinde bir değişiklik bulunmuyor. Diğer bir yandan oyunun çıkış tarihi de Microsoft Store’da 23 Temmuz olarak yer aldı.

Ortaya çıkan tüm bilgilere göre milyonlarca oyuncunun merakla beklediği Crysis: Remastered, yaklaşık 1 ay sonra çıkış yapacak. Dilerseniz Reddit’te paylaşılan oyunun fragmanına hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

Crysis: Remastered Fragman

PlayStation 4, Switch, Xbox One ve PC platformları için yayınlanacak olan Crysis Remastered, resmi olarak önümüzdeki günlerde tanıtılacak. “kitle.net” web sitemizi takipte kalarak knou ile ilgili gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan League of Legends'ın Yeni Şampiyonu "Lilia" Olabilir (Güncellendi) başlıklı makalemizde League of Legends, Lilia ve LoL hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın