Connect with us


Oyun Haberleri

Crysis Remastered Yayınlandı: Fiyatı ve Sistem Gereksinimleri

Oyun dünyasının en sevilen oyun serilerinden olan Crysis’in ilk oyunu yenilendi. Crysis Remastered adlı yeni oyunun fiyatı ve sistem gereksinimleri belli oldu.

Zaman:

Tarih:

Crysis Remastered Yayınlandı: Fiyatı

Oyun şirketi CryTek tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan Crysis serisi, çıktığı ilk yıllardan beri oyun dünyasının en önemli video oyunlarından biri olmuştu. Bugüne dek 3 oyunla karşımıza çıkan ve oyun dünyasında oldukça iyi bir yer edinen Crysis serisinin en sevilen oyunlarından biri, ilk oyunu olmuştu. Oyuncuların oldukça sevdiği ve oyuncuların gönlüne taht kuran video oyunu Crysis 1, CryTek tarafından yenilendi.

Son zamanların en çok beklenen oyunlarından biri olan Crysis Remastered, aslında daha önce çıkış yapacaktı fakat oyunun sızdırılan görüntüleri oyuncular tarafından beğenilmeyip büyük eleştiri alınca, CryTek oyunun bu sürümüne de Remastered yapma kararı almıştı. Yani Crysis 1 için 2 kez Remastered versiyon yapıldı diyebiliriz. Uzun bir süredir oyuncuların merakla beklediği bu sürüm ise bugün çıkış yaptı.

İlk olarak Epic Games üzerinde yayınlanan Crysis Remastered, bir süre boyunca sadece Epic Games platformu üzerinde satışa sunulacak. İlerleyen zamanlarda diğer platformlarda da yayınlanacak olan oyun, şuanda Epic Games üzerinde 133,99 TL‘lik bir fiyat etiketine sahip. 134 TL’den alıcılarını bulan Crysis Remastered, oldukça iyi grafiklerle yenilenmiş bir Crysis olarak karşımıza çıkıyor.

Benzer içerik:  Uzay Oyunu The Tomorrow War Ücretsiz Oldu (Hemen İndir)
Crysis Remastered Yayınlandı: Fiyatı ve Sistem Gereksinimleri Oyun dünyasının en sevilen oyun serilerinden olan Crysis'in ilk oyunu yenilendi. Crysis Remastered adlı yeni oyunun fiyatı ve sistem gereksinimleri belli oldu.

Bugünden itibaren Epic Games üzerinden sahip olabileceğiniz Crysis Remastered, fazlasıyla iyi grafiklere sahip diyebiliriz. İlk oyununa göre oldukça iyi grafiklere sahip olan Crysis Remastered, tabii ki sistem gereksinimleri tarafında da oldukça iyi bir sistem gerektiriyor diyebiliriz. Yüksek grafikli tüm oyunlarda olduğu gibi Crysis Remastered versiyonunu oynamak için de oldukça iyi bir bilgisayara ihtiyacınız olacak. Dilerseniz hemen aşağıdan oyunun sistem gereksinimlerine de göz atabilirsiniz.

Crysis Remastered Sistem Gereksinimleri

Crysis Remastered Yayınlandı: Fiyatı ve Sistem Gereksinimleri Oyun dünyasının en sevilen oyun serilerinden olan Crysis'in ilk oyunu yenilendi. Crysis Remastered adlı yeni oyunun fiyatı ve sistem gereksinimleri belli oldu.
Minimum Sistem GereksinimleriÖnerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 10 64-Bitİşletim Sistemi: Windows 10 64-Bit
İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-3450 veya AMD Ryzen 3İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-7600k veya AMD Ryzen 5 veya üstü
Bellek: 8 GB RAMBellek: 12 GB RAM
Disk Alanı: 20 GB Kullanılabilir Depolama AlanıDisk Alanı: 20 GB Kullanılabilir Depolama Alanı
Direct X: DX11Direct X: DX11
Grafik: NVIDIA GeForce GTX 1050 TI /AMD Radeon 470Grafik: NVIDIA GeForce GTX 1660 TI / AMD Radeon Vega 56
Ekran Kartı: 4 GB Ekran KartıEkran Kartı: 6-8 GB Ekran Kartı

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir