Crysis Remastered Doğrulandı (PC, PS4, XBOX One, Nintendo)

 Crysis Remastered Doğrulandı (PC, PS4, XBOX One, Nintendo)

Crysis‘in kendi internet sitesinde Crysis Remastered oyunu resmen doğrulandı. Yenilenecek olan oyunun PC, PlayStation 4, XBOX One, Nintendo Switch platformlarına geleceği belirtildi.


İlginizi Çekebilir: GTA 6 Resmen Doğrulandı: Geliştirme Süreci Başladı

Oyuncular tarafından merakla beklenen savaş oyunlarından biri olan Crysis Remastered, Crysis’in resmi web sitesinde duyuruldu. İlk olarak bir kullanıcının Crysis’in web sitesinde gezindiği sırada şans eseri karşısına çıkan Crysis Remastered sayfası, daha sonra Crysis tarafından resmi olarak yayınlandı.

Gün içerisinde Intel’in resmi Twitter hesaplarından birinde Crysis Remastered tanıtım videosu yanlışlıkla yayınlanmış, 40 saniye içerisinde Intel tarafından kaldırılmıştı. Fakat oyunseverlere bu 40 saniye bile fazlasıyla yetti. Intel’in bir takipçisi, sabah saatlerinde paylaşılan Crysis Remastered tanıtım videosunu 40 saniye içerisinde kaydetmeyi başardı. Daha sonra ise Twitter üzerinden paylaştı. O videoya da hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Şuanlık oyun hakkında elimizde çok bilgi olmasa da, oyunun hangi platformlarda satışa sunulacağına dair bilgi bulunuyor. Crysis’in resmi web sitesine göre yenilenmiş olan oyun, ilk olarak Nintendo Switch için satışa sunulacak. Daha sonraki zamanlarda ise PlayStation 4, PC ve XBOX One için oyun satışa çıkacak.

İlgili İçerik  Crysis: Remastered Tanıtım Tarihi Ertelendi

Crysis Remastered ile ilgili gelişmeleri takip etmek istiyorsanız, Crysis oyununun resmi internet sitesi olan Crysis.com’a girerek E-posta adresiniz ile ücretsiz abone olabilirsiniz. Crysis, sizi güncellemeler hakkında haberdar edecektir. Fakat e-posta aboneliği yapmak istemiyorsanız, “kitle.net” web sitemiz üzerinden haberleri takip edebilirsiniz. Crysis Remastered hakkında gelişme yaşandığında sizleri bilgilendireceğiz.

Bir önceki yazımız olan Kısaca Haksız Rekabet Nedir - Cezaları Nelerdir? başlıklı makalemizde Haksız Rekabet Cezaları, Haksız Rekabet Nedir ve Kısaca Haksız Rekabet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın