Connect with us


Video Haberler

Crysis Remastered, 8K 60 FPS Fragmanı ile Karşımızda

Oyun dünyasının en sevilen oyunlarından olan Crysis’in çok yakında yayınlanacak olan Remastered versiyonuna ait 8k 60 FPS fragman yayınlandı.

Zaman:

Tarih:

Crysis Remastered, 8K 60 FPS Fragmanı ile Karşımızda Oyun dünyasının en sevilen oyunlarından olan Crysis'in çok yakında yayınlanacak olan Remastered versiyonuna ait 8k 60 FPS fragman yayınlandı.

Oyun dünyasının en sevilen oyunlarından biri olan ve özellikle ülkemizdeki oyuncuların da beğenerek oynadığı Crysis, çok yakında Remastered versiyonu ile oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yıllar önce oyuncuların karşısına çıkarak oldukça iyi bir ilgi çeken Crysis, bugüne dek pek çok oyun ile karşımıza çıkan bir oyun serisiydi. Fakat bu oyunun en sevilen oyunlarından biri de tabii ki ilk oyunuydu.

Oyun dünyasının fazlasıyla gelişmesiyle birlikte oyuncular, artık eskimiş oyunlardan zevk almamaya başladı. Fakat bu oyunlar eskise ve grafikleri oldukça eski olsa da, oyunların hikayeleri, oynanışı ve oyuncuların gönlündeki yeri, eski de olsa bu oyunları oynamasını sağlıyor. Firmalar da oyuncuların gönlüne taht kuran bu oyunları yenileyerek oyunculara sunuyor. Eskimiş oyunları daha güçlü grafiklerle karşımıza çıkaran şirketler, bu sayede eski oyunları yeni oyun gibi oynamamızı sağlıyor.

İşte Remastered oyunu en çok beklenen şirketlerden biri de son günlerde Crytek. Crysis oyununun yapımcı şirketi olan Crysis, geçtiğimiz zamanlarda Crysis’in ilk oyununun Remastered, yani yenilenmiş versiyonunu yapacaklarını duyurmuş, bu da oyuncuları oldukça heyecanlandırmıştı. Uzun bir sürenin ardından oyunu tamamlayan Crytek, şimdi de bu oyunu yayınlamak için hazırlanıyor. Oldukça güçlü grafiklerle güncellenen Crysis Remastered, şimdi de oyuncuların karşısına 8K 60 FPS‘lik bir fragman ile çıktı.

Benzer içerik:  Riot Games, League of Legends Türkiye Verilerini Paylaştı

Hemen yukarıda da görebildiğiniz gibi Crysis’in resmi YouTube kanalında paylaşılan bu videoda, Crysis’in eski ve Remastered hali karşılaştırılıyor. Oldukça iyi grafikler ile yenilenen Crysis Remastered, sadece Epic Games üzerinde 18 Eylül 2020 tarihinde yayınlanacak. Dileyen kişiler 18 Eylül tarihinde, yani 3 gün sonra oyuna sahip olabilir. Ayrıca dilerseniz hemen aşağıdan bu oyunun sistem gereksinimlerine de göz atabilirsiniz.

Crysis Remastered Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem GereksinimleriÖnerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 10 64-Bitİşletim Sistemi: Windows 10 64-Bit latest update
İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-3450 veya AMD Ryzen 3İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-7600k veya AMD Ryzen 5 veya üstü
Bellek: 8 GB RAMBellek: 12 GB RAM
Kullanılabilir Depolama Alanı: 20 GBKullanılabilir Depolama Alanı: 20 GB
Direct X: DX11Direct X: DX11
Grafik: NVIDIA GeForce GTX 1050 TI veya AMD Radeon 470Grafik: NVIDIA GeForce GTX 1660 TI veya AMD Radeon Vega 56
Ekran Kartı: 4 GBEkran Kartı: 6-8GB

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir