Cristiano Ronaldo, Coronavirüs Şüphesiyle Karantinaya Alındı

 Cristiano Ronaldo, Coronavirüs Şüphesiyle Karantinaya Alındı

Gelen son dakika haberine göre dünyanın en ünlü futbolcularından biri olan Cristiano Ronaldo, ülkesi Portekiz’de Corona Virüsü şüphesiyle karantinaya alındı.

İlginizi Çekebilir: Trendyol, Corona Virüsü Sebebiyle Fiyatları Artan Ürünler Hakkında Açıklama Yaptı

Dünyanın en ünlü ve en iyi futbolcularından biri olan Portekizli Cristiano Ronaldo, gelen son dakika haberine göre Corona Virüsü şüphesiyle ülkesi Portekizde karantina altına alındı.

Bir süredir Juventus’da forma giyen Cristiano Ronaldo’nun Juventus takımındaki takım arkadaşı Daniele Rugani’de geçtiğimiz günlerde Corona Virüsü tespit edilmiş ve karantina altına alınmıştı. Ardından İtalya’da artan corona virüsü tehlikesi sebebiyle Cristiano Ronaldo da ülkesi Portekize gitmiş ve İtalya’ya geri dönmeyeceğini açıklamıştı.

Bir süre, corona virüsü tanısı koyulan takım arkadaşı Daniele Rugani ile aynı takımda forma giyen Cristiano Ronaldo da bu sebeple karantinaya alındı ve şuanlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Corona virüsü ile ilgili tüm güncel gelişmeleri “kitle.net” web sitemizden takip edebilir, hemen aşağıdan son durum bilgisine ulaşabilirsiniz…

Corona Virüsü Son Durum (12.03.2020)


Corona Virüsüne Karşı Alınabilecek Önlemler
  1. Bulaştığı Kişi Sayısı: 127.749
  2. Ölümüne Sebep Olduğu Kişi Sayısı: 4.717
  3. Bulaştığı Ülkeler: Çin, Hong Kong, Tayland, Makao, Avustralya,  ABD, Tayvan,  Japonya, Malezya, Singapur, Güney Kore, Fransa, Vietnam, Kamboçya, Kanada, Nepal, Ukrayna, Rusya, İtalya, İspanya, Sri Lanka, Birleşik Arap Emirlikleri, Filipinler, Almanya, Vietnam, İsveç, Hindistan, Belçika, Mısır, Lübnan, İran, Romanya, Brezilya, Gürcistan, Danimarka, Estonya, Cezayir, Kuzey Makedonya, Afganistan, Pakistan, Hırvatistan, Avusturya, Irak, İsrail, Umman, Yunanistan, Yeni Zelanda, Azerbaycan, Qatar, Polonya, Dominik Cumhuriyeti, Ürdün, Nijerya, Şili, Tunus, Andorra, Fahore Adaları, Kosta Rika, Ermenistan, Vatikan, Peru, Paraguay, Moldova, Moğolistan, Litvanya, Burkino Faso, Kıbrıs, Brunei, Kamerun, Türkiye
  4. Kurtarılan Kişi Sayısı: 68.305
İlgili İçerik  Riot Games 6 Milyon Dolarlık Yardım Topladı

Bir önceki yazımız olan Kripto Kraliçe'nin 15 Milyar Dolarlık Kripto Para Vurgunu başlıklı makalemizde Bitcoin, Kripto Kraliçe ve Kripto Para Vurgunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın