Connect with us


Sosyal Medya

Covid-19’a Yakalanan Enes Batur, Yurda Yerleştirildi

Milyonlarla takipçisiyle Türkiye’nin en ünlü internet fenomeni olan Enes Batur’un covid-19 sebebiyle yurda yerleştirildiği ortaya çıktı.

Zaman:

Tarih:

Covid-19'a Yakalanan Enes Batur, Yurda Yerleştirildi

Türkiye’nin en önemli YouTube içerik üreticilerinden ve sosyal medya fenomenlerinden biri olan Enes Batur, ortaya çıkan haberlere göre şuanda covid-19 karantina kuralları kapsamında yurda yerleştirildi. Ortaya atılan haberlere göre ünlü internet fenomeninin geçtiğimiz günlerde covid-19 testinin pozitif çıktığı, fakat covid-19 karantina kurallarına uymadığı gerekçesiyle polis tarafından yurda yerleştirildiği iddia edildi.

Ortaya çıkan haberlerin detaylarına baktığımızda, Enes Batur’un covid-19 testinin pozitif çıkmasına rağmen karantina kurallarına uymadığı, filyasyon ekipleri tarafından yapılan denetlemede evde bulunmadığı gerekçesiyle polis tarafından yurda yerleştirildiği belirtiliyor. Bunun ardından Beykoz Emniyet Müdürlüğü’nün harekete geçerek ünlü içerik üreticisi Enes Batur’u Beykoz’daki lüks evinden aldığı ve bir öğrenci yurduna yerleştirdiği belirtiliyor.

Fakat ünlü içerik üreticisi Enes Batur, covid-19 testinin pozitif çıktığını söylese de, karantinaya uyduğunu ve evden asla çıkmadığını aktardı. Evden çıkmadığına dair tüm kanıtlarının elinde olduğunu aktaran Enes Batur, şuanda mağdur olduğunu ve yardım istediğini söyledi. Kendisine yönelik karalama kampanyası başlatıldığına değinen Enes Batur, kamera kayıtlarının ve HES uygulamasının bulunduğunu, bu sayede evden çıkmadığını kanıtlayabildiğini söyledi.

Benzer içerik:  Elon Musk, Apple'ı ve Teknolojideki Gerilemeyi Eleştirdi

Enes Batur, Yurtta Olduğunu Doğruladı

Covid-19'a Yakalanan Enes Batur, Yurda Yerleştirildi Milyonlarla takipçisiyle Türkiye'nin en ünlü internet fenomeni olan Enes Batur'un covid-19 sebebiyle yurda yerleştirildiği ortaya çıktı.

14 günlük bir karantina için yurda yerleştirildiği belirtilen ünlü içerik üreticisi Enes Batur’un karantina sürecini tamamlayana kadar yurtta kalabileceği söylendi. Kendisine yönelik ortaya atılan “covid-19’a yakalandığı halde evden çıktı” iddialarını çok sert bir şekilde eleştiren Enes Batur, konu hakkında yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi: “Üzerime oynanan alçakça, kalleşçe büyük bir oyun var. Bunu yapanlar elbet cezasını çekecektir. Allah’ından bulsunlar. Gelişmeleri durum ilerlerse paylaşacağım

Bu açıklamalarının ardından Instagram hikayesinde paylaşımlarda bulunan Enes Batur, tüm kurallara uymasına rağmen polis tarafından KYK yurduna yerleştirildiğini de doğruladı. Tek isteğinin evde karantinaya uymak olduğunu aktaran ünlü içerik üretici, zorla yurtta tutulduğunu söyledi.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir