Connect with us


Dünya'dan Haberler

Corona Virüsü Salgınını Bill Gates Yaratmış Olabilir Mi?

Tüm dünyaya tehlike saçan corona virüsünü Microsoft kurucusu dünyanın en zengin kişilerinden olan Bill Gates yaratmış olabilir mi? Trump’ın eski danışmanına göre Bill Gates, Coronavirüsü üretiminde rol almış olabilir!

Zaman:

Tarih:

Corona Virüsü Salgınını Bill Gates Yaratmış Olabilir Mi?

Tüm dünyaya tehlike saçan corona virüsünü Microsoft kurucusu dünyanın en zengin kişilerinden olan Bill Gates yaratmış olabilir mi? Trump’ın eski danışmanına göre Bill Gates, Coronavirüsü üretiminde rol almış olabilir!


İlginizi Çekebilir: Bill Gates: 7 Coronavirüs Aşısı Çalışması Aynı Anda Yürütülüyor

Ortaya çıkan son haberlere göre corona virüsünün çıkış noktası hakkında ilginç iddialar bulunuyor. Corona virüsünün nasıl ortaya çıktığı hakkında tartışmalı bir iddia ortaya atan Roger Stone (Trump’ın Eski Danışmanı), Bill Gates’in insanlara çip takmak için corona virüsünü yaratmış olabileceğini söyledi.

Bir radyo progrmaına konuşan Rogers Stone, yaptığı açıklamalarda şunları belirtti; ” Bill Gates’in bu salgının yaratım ve yayılım sürecindeki rol oynayıp oynamadığı tartışmaya açık. Muhafazakâr arkadaşlarımın bazıları bunu saçma bulurken, bazıları da kesinlikle doğru buluyor. O (Gates) ve diğer küreselciler bunu, aşıları zorunlu hale getirmek ve insanlara mikroçip takmak için kullanıyor. Cesedimi çiğnemen lazım! Zorunlu aşı mı? İmkânı yok

Bill Gates’in bu tür iddiaların hedefi olmasının sebebi ise çoğunlukla yaptığı açıklamalarda insanları savaşların değil, virüslerin öldüreceğiydi. Bill Gates, TEDX’de yaptığı bir konuşma şunları söylemişti “Önümüzdeki 10 yılda bir şey 10 milyon insanı öldürürse bu muhtemelen savaş değil, oldukça bulaşıcı bir virüs olacaktır

Ayrıca bildiğiniz gibi Bill Gates, virüse karşı aşı geliştirmek için en çok çalışan kişilerden birisi. Geçtiğimiz zamanlarda Microsoft yönetim kurulundan ayrılan Gates, kendi yardım kuruluşu “Bill & Melinda Gates Vakfı” aracılığıyla corona virüse karşı aşı çalışmalarına başlamıştı. Aşı çalışmaları için milyarlarca dolar ayrıldığını belirten Gates, aynı anda 7 aşı çalışması yürüttüklerini söylemişti.

İlgili Haber: Bill Gates: Aynı Anda 7 Aşı Çalışması Yürütüyoruz

Corona virüsü ile ilgili tüm güncel haberlere “kitle.net” web sitemizden ulaşabilir, hemen aşağıdan son durum bilgisine göz atabilirsiniz.

Corona Virüsü Son Durum (14.04.2020 – 19:30)


Wuhan'da Son Durum: 24 Saatte Sadece 1 Yeni Vaka
  1. Bulaştığı Toplam Kişi: 1.942.360
  2. Etkin Vaka: 1.355.561
  3. Hayatını Kaybedenler: 121.726
  4. Kurtarılan Kişi: 465.073
  5. Türkiye: 55.796 etkin vaka – 1.296 ölüm
  6. İtalya: 104.291 etkin vaka – 21.067 ölüm
  7. Çin: 2.175 etkin vaka – 3.341 ölüm
  8. ABD: 519.197 etkin vaka – 24.348 ölüm
  9. İspanya: 87.001 etkin vaka – 18.150 ölüm

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsor

Güncel