Corona Virüsü Sebebiyle Ertelenen Tüm Filmler

 Corona Virüsü Sebebiyle Ertelenen Tüm Filmler

Tehlike saçan Corona virüsü, sinemalarda da etkisini gösteriyor. Bir çok film corona virüsü sebebiyle vizyon tarihlerini ertelerken, yeni çekilecek olan bazı filmlerin de çekimleri erteleniyor. Sizler için Corona virüsü sebebiyle ertelenen tüm filmleri bu yazımızda derledik.


İlginizi Çekebilir: Corona Virüsü Tüm Haberler (Sürekli Güncel)

Hızlı ve Öfkeli 9 (Fast 9)


Hızlı ve Öfkeli 9 ilk Fragman Yayınlandı (Fast 9 Fragman)

Dünyanın en sevilen serilerinden biri olan “Hızlı ve Öfkeli” serisinin yeni filmi Hızlı ve Öfkeli 9, Corona virüsü sebebiyle ertelendi. Filmin vizyon tarihi, tam 1 yıl ertelenerek 2 Nisan 2021’e alındı. Ayrıca Film’in oyuncularından biri olan Idris Elba, geçtiğimiz zamanlarda corona virüsüne yakalandığını duyurdu.


Matrix 4


Matrix 4'ün Çekimleri Corona Virüsü Sebebiyle Ertelendi

En sevilen bilim kurgu serilerinden biri olan Matrix’in yeni filmi Matrix 4, Corona virüsü sebebiyle film çekimlerini durdurma kararı alındı. Filmin çekim işlemlerinin ne zaman devam edeceği şuanlık bildirilmedi. Bu yüzden filmin vizyon tarihi de aynı oranla ertelenebilir.

İlgili İçerik  Çin'de Görülen Yeni Hantavirüsü Nedir

Sessiz Bir Yer 2 (A Quiet Place 2)


Sessiz Bir Yer 2 (A Quiet Place 2)

Merakla beklenen korku filmi Sessiz Bir Yer’in devam filmi olan Sessiz Bir Yer 2, corona virüsü sebebiyle ertelendi. Çok yüksek bir gişe bekleyen film, açıklanmayan ileri bir tarihe ertelendi.


Mulan


Disney - Mulan

Disney’in en beklenen filmlerinden biri olan Mulan da corona virüsü sebebiyle ertelendi. Şirket, filmin ne zaman vizyona gireceğini henüz açıklamadı.


9 Kere Leyla


9 Kere Leyla

Corona virüsünün ülkemize de girmesi nedeniyle iptal edilen bir Türk filmi olan 9 Kere Leyla isimli filmin ne zaman vizyona gireceği bilinmiyor. Vizyon tarihi, normalde 20 Mart’a planlanıyordu.


The Batman


The Batman

Merakla beklenen The Batman filmi de corona virüsü sebebiyle ertelenen filmler arasında. Filmin çekimleri, corona virüsü nedeniyle 2 hafta ertelendi.

Diğer filmler sırada, düzenlemeler yapılıyor…

Bir önceki yazımız olan Kesinlikle İzlemeniz Gereken En İyi 10 Anime Film Önerisi! başlıklı makalemizde Anime Film İncelemesi, Anime Film Önerisi ve En İyi 10 Anime Film hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın