CoD Serisinin Yeni Oyunu Call of Duty: Vietnam Olabilir

 CoD Serisinin Yeni Oyunu Call of Duty: Vietnam Olabilir

Her sene seriye bir yeni oyun daha ekleyen Call of Duty, bu sene sonlarına doğru Call of Duty: Vietnam isimli oyunu ile Vietnam savaşını konu alabilir.


İlginizi Çekebilir: Call of Duty: Warzone 50 Milyon Oyuncu Sayısını Aştı

Call of Duty hakkında ortaya çıkan bir çok iddiaya göre bu yıl sonuna doğru piyasaya sürülecek olan yeni oyun, Vietnam savaşını konu alan bir savaş oyunu olabilir. Yeni oyununun PlayStation 5 ve yeni Xbox Series X’e özel çıkması beklenen dünyanın en sevilen savaş oyunu olan Call of Duty, otaya çıkan iddialar ile severlerini oldukça heyecanlandırıyor.

Geçtiğimiz zamanlarda oyun hakkında pek çok iddia ortaya atılırken, bu iddiaların pek çoğunda Call of Duty serisinin yeni oyununun Black Ops ile bağlantılı olarak çıkacağı belirtilmişti. Fakat bu iddialar bugün yön değiştirdi.

İlgili İçerik  Apple, "Yağma Kutuları" Sebebiyle Davalık Oldu
CoD Serisinin Yeni Oyunu Call of Duty: Vietnam Olabilir

Kotaku’nun pek sevilen editörü Jason Schreier, kendisine yöneltilen Call of Duty sorularına yanıt verdi. Sosyal medya üzerinden Schreier’e “Call of Duty serisinin yeni oyunu Black Ops ile bağlantılı olacak mı” şeklinde soru yönelten bir takipçisi, oyun severleri heyecanlandıracak bir cevap aldı. Jason Schreier, Call of Duty hayranı değilim fakat oyunun yeni isminin “Call of Duty: Vietnam” olacağına dair duyumlar aldım şeklinde yanıt verdi.

İddialara göre serinin yeni oyunu Call of Duty: Vietnam, Black Ops serisinden olmayacak. Veya seriden olsa bile ana konusu Vietnam savaşı olacak. Önümüzdeki günlerde konu ile ilgili tüm gelişmeleri sizlere bildireceğiz, takipte kalın…

Bir önceki yazımız olan Efsane Oyun GTA 5 Tüm Şifreleri ve Hileleri başlıklı makalemizde GTA 5, GTA 5 Hileleri ve GTA 5 Şifreleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın