Connect with us


Oyun Haberleri

CoD Black Ops Cold War Sistem Gereksinimleri

Call of Duty serisinin yeni oyunu Black Ops Cold War’un sistem gereksinimleri belli oldu. İşte muhteşem grafiklere sahip Black Ops Cold War sistem gereksinimleri…

Zaman:

Tarih:

CoD Black Ops Cold War Sistem Gereksinimleri

Oyun dünyasının en ünlü video oyunu serilerinden olan ve her yıl oyuncuların karşısına yepyeni oyunlarla çıkan Call of Duty, savaş oyunları arasında en çok dikkat çeken oyun olarak karşımıza çıkıyor. Her geçen yıl daha gelişmiş grafikleriyle ve daha çok dikkat çeken hikayeleriyle karşımıza çıkan Call of Duty serisi, genellikle dünya savaşlarına odaklanan hikayelere sahip oyunlarıyla oyun dünyasında ilgi çekiyor.

Her yıl teknolojinin gelişmesiyle birlikte çok daha gelişmiş grafiklere ve gerçekçiliğe sahip oyunlarıyla karşımıza çıkan Call of Duty, bu yıl oldukça iddialı oyunu Black Ops Cold War‘u oyunculara sunuyor. Çok yakında oyuncuların karşısına çıkacak olan Call of Duty Black Ops Cold War, 8 Ekim’de PS4 kullanıcıları için, 15 Ekim’de de PC kullanıcıları için beta olarak yayınlanacak.

Bu yılki oyununda Türkiye’den bazı bölgeleri de içerisinde bulunduran Call of Duty, oldukça iyi grafiklere sahip olduğundan dolayı çok sağlam bir sistem gerektiriyor tabii ki. Düşük sistemde oynamanızın imkansız olduğu Black Ops Cold War, orta seviye sistemlerde de oynanamayacak gibi görünüyor. Minimum 8 GB RAM ve Nvidia GeForce GTX 670 2 GB ekran kartı gerektiren oyun, önerilen sistem gereksinimlerine baktığımızda 16 GB RAM ve Nvidia GeForce GTX 970 4 GB ekran kartı gereksinimleriyle karşımıza çıkıyor.

Benzer içerik:  Çok Seveceğiniz Düşük Sistem Gereksinimli 16 Oyun

Dilerseniz hemen aşağıdan Call of Duty Black Ops Cold War sistem gereksinimlerine detaylı liste halinde göz atabilirsiniz.

Call of Duty Black Ops Cold War Sistem Gereksinimleri

CoD Black Ops Cold War Sistem Gereksinimleri Call of Duty serisinin yeni oyunu Black Ops Cold War'un sistem gereksinimleri belli oldu. İşte muhteşem grafiklere sahip Black Ops Cold War sistem gereksinimleri...

Black Ops Cold War Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit (SP1) veya Windows 10 64-Bit
  • İşlemci: Intel Core i5 2500K veya benzeri
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 670 2GB veya GTX 1650 4GB veya AMD Radeon HD 7950 veya benzeri
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Disk Alanı: 45 GB Kullanılabilir Depolama Alanı

Black Ops Cold War Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i7 4770K veya üstü
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970 4GB veya GTX 1660 Super 6GB veya AMD Radeon R9 390 veya AMD RX 580 veya üstü
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Disk Alanı: 45 GB Kullanılabilir Depolama Alanı

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir