Connect with us


Film Haberleri

Çığlık 5 Filmi, Bir Videoyla Duyuruldu: Çıkış Tarihi

İlk olarak 1996 yılında karşımıza çıkan ABD yapımlı efsane korku filmi Çığlık, 5. filmiyle karşımıza çıkacağını sosyal medyada bir video ile duyurdu.

Zaman:

Tarih:

Çığlık 5 Filmi, Bir Videoyla Duyuruldu: Çıkış Tarihi

Efsane korku filmi Scream(Çığlık), uzun bir aranın ardından tekrardan karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Resmi Twitter hesabı üzerinden hayranları için bir video şeklinde duyuru paylaşan Çığlık filmi sosyal medya yöneticileri, yeni filmin yayın tarihine de bu paylaşımda yer verdi. Milyonlarca dolarlık gişe yaparak dünya çapında büyük bir ilgi çeken ilginç korku filmi Çığlık, 5. filmiyle çok yakında karşımıza çıkacak.

Korku filmi dünyasının en efsane ve farklı korku filmlerinden biri olan Çığlık, dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük ilgi odağı oldu. Ülkemizde çok sevilen bir film serisi haline dönüşen Çığlık, gerilim/korku türünde efsaneleşmiş nadir filmlerden biriydi. Fakat serinin son filmleri beklenen başarıyı yakalayamadığından dolayı, seriye uzun bir süre ara verilmişti.

Şimdi ise 5. filmiyle karşımıza çıkacak olan Çığlık serisi, 2022 yılında vizyona girmeye hazırlanıyor. Çığlık serisinin resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşıma göre Çığlık 5, çok yakında olmasa da önümüzdeki yıllarda vizyona girecek olan Çığlık 5’in vizyon tarihi de Twitter üzerinde yapılan paylaşımda açıklandı. Videolu olarak yapılan açıklamaya göre Çığlık 5, 14 Ocak 2022 tarihinde vizyona girecek.

Ünlü korku filmi serisi Çığlık, 2022 yılının 14 Ocak gününde hayranlarının karşısına çıkacak. 2000’li yılların efsanevi filmlerinden olan Çığlık serisinin uzun bir aradan sonra gişede nasıl bir yer bulacağı oldukça merak ediliyor.

Benzer içerik:  Amazon Prime Video ve Netflix, RTÜK Lisansı Aldı

Dilerseniz güncel film/dizi ve teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir