Çiftlik Bank’ın Kurucusu “Tosun” 24 Saat İçinde Yakalanacak

 Çiftlik Bank’ın Kurucusu “Tosun” 24 Saat İçinde Yakalanacak

Çiftlik Bank dolandırıcılığı ile geçtiğimiz zamanlarda uzun bir süre gündemde kalan “Tosuncuk” lakaplı Mehmet Aydın, uzun süre kaçak olarak başka ülkelerde yaşıyor ve yakalanamıyordu. Fakat Ukrayna’ya giden gazeteci Ziya Kara tesadüf eseri onun izlerine rastladı ve operasyon için iz sürülüyor.

Tosuncuk 24 Saat İçerisinde Yakalanacak!

Çiftlik Bank'ın Kurucusu "Tosun" 24 Saat İçinde Yakalanacak
Çiftlik Bank’ın Kurucusu “Tosun” 24 Saat İçinde Yakalanacak

Yeni gelen haberlere göre Mehmet Aydın Ukrayna’nın başkenti Kiev’de görüldüğü bildirildi. Türkiye’de kurduğu Çiftlik Bank online oyunu sayesinde tam 1 milyar 100 milyon lira vurgun yapan ve ardından üyelerinin parasını ödemeyip yurt dışına kaçan Mehmet Aydın’ın peşine Türk gazetecileri düştü. Başka bir olay için Kiev’e giden ve orada Mehmet Aydın’ın izine rastlayan gazeteci Ziya Kara, Operasyon başlıyor ve Mehmet Aydın 24 saat içerisinde yakalanacak dedi.

Mehmet Aydın’ı Bulana 350 Bin Dolar Ödül!

Çiftlik Bank'ın Kurucusu "Tosun"a Operasyon Düzenleniyor
Çiftlik Bank’ın Kurucusu “Tosun”a Operasyon Düzenleniyor

Tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın’ı bulmak adına Ukrayna sokaklarına afişler bile asıldı. Her ağaca her direğe yapıştırılan bu afişler Mehmet Aydın’ı bulan kişi için 350 bin dolar para ödülü vaat ediyor. Mehmet Aydın’ın şuan tam olarak nerede olduğu bilinmiyor ve Ukrayna’da olduğu kesin değil. Fakat Ziya Kara’nın sözlerine göre Operasyon başlıyor ve Tosuncuk 24 saat içinde yakalanacak. Sözlerini “Türkiye Gözün Aydın” şeklinde sonlandıran Ziya Kara’nın açıklaması şu şekildeydi;

Ukrayna’ya başka bir olay için gelmiştik, fakat bunu araştırırken Mehmet Aydın’ın burada iş yerlerini bulduk. Kız arkadaşlarının üzerine Kiev’de iş yerleri açtığını öğrendik. Kiev’de çoğu yere ilanlar astık ve ihbarlar gelmeye başladı. Operasyon başlayacak ve Tosuncuk bu akşam yakalanacak. Mehemt Aydın’a sesleniyoruz gelsin polisimize teslim olsun. Biz onu ve saklandığı tüm hücreleri bulduk. Çık ve pişman olduğunu söyleyip paraları geri öde. Seni 3 haftadır takip ettik ve tüm iş yerlerini tespit ettik. Operasyon 24 saat içinde başlıyor. Gözün aydın Türkiye, mağdurlar sevinsin.

Ziya Kara

Bir önceki yazımız olan Kesinlikle İzlemeniz Gereken Dünyanın En iyi 9 Savaş Filmi! başlıklı makalemizde Dünyanın En İyi Savaş Filmleri, En İyi Savaş Filmleri ve En İyi Tarih Filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili İçerik  Samsung, Salgına Özel Virüs Karşıtı Telefon Kılıfı Tasarladı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın