Cem Uzan, Dikkat Çeken Kripto Para Vaadi Verdi

Genç Parti kurucusu olan Türk iş adamı Cem Uzan, gelecek seçimler için yaptığı çalışmalarda kripto paralar ile ilgili oldukça dikkat çekici vaatlerde bulundu.
 Cem Uzan, Dikkat Çeken Kripto Para Vaadi Verdi

Star TV ve Star Gazetesi‘nin eski sahibi olan, yıllar önce adından oldukça fazla söz ettiren Cem Uzan, seçimlere oldukça hızlı bir şekilde hazırlanıyor. Şuanda Fransa’da hayatını sürdüren ünlü Türk iş adamı Cem Uzan, gelecekteki seçimlerde aday olmak ve başarılı olabilmek adına oldukça dikkat çeken vaatlerde bulundu ve sözleriyle dikkat çekti.

Genç Parti‘nin 5. Olağan Kongresi‘ni gerçekleştiren Uzan ve parti üyeleri, Genç Parti’nin genel başkanını belirledi. Bu kongrede Cem Uzan’ın kardeşi Murat Hakan Uzan Parti Genel Başkanı seçilirken, vaatlerde ardı ardına geldi. “Alnım Açık, Başım Dik” şeklinde sözlerine başlayan Uzan, sözlerinin devamında milyonlara kişiyi ilgilendiren açıklamalarda bulundu.

asgari ücret, emekli ve işsizlik maaşı euro endeksli olacak” vaadiyle dikkat çeken Genç Parti kurucusu Cem Uzan, bir çok vaat ile fazlasıyla ilgi çekmeyi başardı. Genç Parti 5. Olağan Kongresine video konferans yoluyla bağlanan Cem Uzan, Türkiye’yi ve Türk insanını çok özlediğini, yeniden çalışmaya başlamak adına kolları sıvadığını belirtti. Bu kapsamda vaatlerini sıralayan Uzan, kripto para vaadini de eklemeyi ihmal etmedi.

Cem Uzan, Dikkat Çeken Kripto Para Vaadi Verdi

Kripto Para piyasasına önem verdiğini dile getiren Genç Parti kurucusu Cem Uzan, açıklamalarında şunları belirtti “Ben iddialı konuşmayı seven bir insan değilim. Fakat bundan sonra söyleyeceğim manifestonun 2, 3, 4 ve 5. maddeleri inanıyorum ki Türkiye’de çok ses getirecek. Yepyeni bir yüzyılda yaşıyoruz. Dünya değişiyor, ekonomi değişiyor, para piyasaları değişiyor. Ben az ve öz konuşmayı severim. Laf kalabalığını pek beceremem. Yeni dünya ekonomisinde en önemli şeylerden biri kripto paradır. Kripto para önümüzdeki yüzyılın para birimidir. Nasıl bugün dolar, avro, sterlin, ruble, yuan, lira bir sürü para mevcut ise kripto paralarda da bir sürü değişik kripto para çeşidi mevcut. Bütün bunların borsası, kripto para birimi borsası ve kıyı bankacılığı, tüm Avrupa için olacak olan bir merkezde odaklanacak.

İlgili İçerik  Tesla, 2019'un 4. Çeyreğinde Teslimat Rekorları Kırdı

Cem Uzan, konu hakkında yaptığı başka açıklamalarda da bu borsa’nın İzmir’de kurulacağını ve Avrupa’nın Kripto Para merkezinin İzmir olacağını belirtti. Uzan bu açıklamalarıyla dikkat çekse de, seçmen gözünde nasıl ilerleyeceği henüz kestirilemiyor. İlerleyen zamanlarda hep birlikte gelişmeleri göreceğiz…

Bir önceki yazımız olan 22 Mayıs Bitcoin Pizza Günü | Tarihin İlk Bitcoin Alışverişi başlıklı makalemizde 10.000 Bitcoinlik Pizza, Bitcoin ve Bitcoin Pizza hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın