Connect with us


Teknoloji Haberleri

Uzaktan Eğitim Tableti Casper VIA S48 Satışta: Fiyatı ve Özellikleri

Türkiye’nin en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Casper, yeni tablet modeli Casper VIA S48’i tanıttı. Cİhaz, özelliklerine göre iyi bir fiyat etiketine sahip.

Zaman:

Tarih:

Casper VIA S48 Satışta: Fiyatı ve Özellikleri

Türkiye/İstanbul merkezli olan ve ülkemizin en büyük teknoloji şirketleri arasında bulunan Casper, ürettiği ürünlerle ülkemizde oldukça dikkat çeken bir marka olmayı başarıyor. Akıllı telefon ve bilgisayar modelleriyle dikkat çeken teknoloji şirketi Casper, şimdi son dönemlerin en büyük sorunlarından olan uzaktan eğitimde de rahatlıkla kullanılabilecek yeni tablet modeli VIA S48‘i satışa çıkardı.

İlginizi Çekebilir;

Uzaktan eğitimde kullanılabilmesi ve öğrencilerin rahatlıkla derslere katılabilmesi adına tasarlanan yeni tablet modeli Casper VIA S48, genel olarak baktığımızda oldukça iyi özellikler sunuyor diyebiliriz. Öncelikle 8 inç boyutunda bir ekrana sahip olan tablet modeli VIA S48, ön tarafında 2 MP değerinde, arka tarafında da 5 MP değerinde bir kamera bulunduruyor. Bu sayede öğrenciler canlı derslerde kameralarını ve mikrofonlarını kullanarak rahatlıkla derse katılabiliyor.

Bağlantı tarafında da kullanıcılara oldukça iyi çözümler sunacak olan tablet modeli, hızlı bir şekilde WiFi ağına bağlanmanıza olanak sağlıyor. 32 GB dahili depolama alanına sahip olan ve microSD kart desteği bulunan tablet modeli, bununla birlikte 3 GB RAM‘i içerisinde barındırıyor. Böylelikle tablette, uzaktan eğitim için hızlı bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. Gücünü MediaTek MT8168 işlemcisinden alan model, 4.300 mAh bataryasıyla ve Android 10 işletim sistemiyle karşımıza çıkıyor.

Benzer içerik:  Resmi Açıklama Geldi: Okullar Uzaktan Eğitimle Açılıyor

Dilerseniz hemen aşağıdan Casper Via S48 fiyatı ve özelliklerine detaylı liste halinde göz atabilirsiniz.

Casper Via S48 Özellikleri

Uzaktan Eğitim Tableti Casper VIA S48 Satışta: Fiyatı ve Özellikleri Türkiye'nin en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Casper, yeni tablet modeli Casper VIA S48'i tanıttı. Cİhaz, özelliklerine göre iyi bir fiyat etiketine sahip.
  • Ekran: 8 inç | HD
  • Depolama Alanı: 32 GB dahili depolama alanı
  • Bellek: 3 GB RAM
  • İşlemci: MediaTek MT8168
  • Batarya: 4.300 mAh
  • İşletim Sistemi: Android 10
  • Kamera: 5 MP ana arka kamera | 2 MP ön kamera

Casper Via S48 Fiyatı

Uzaktan Eğitim Tableti Casper VIA S48 Satışta: Fiyatı ve Özellikleri Türkiye'nin en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Casper, yeni tablet modeli Casper VIA S48'i tanıttı. Cİhaz, özelliklerine göre iyi bir fiyat etiketine sahip.

Casper’ın uzaktan eğitim konusunda oldukça dikkat çeken yeni tablet modeli VIA S48, 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanıyla birlikte 1.299 TL‘lik fiyat etiketiyle karşımıza çıkıyor.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir