Connect with us


Oyun Haberleri

Call of Duty: Black Ops Cold War’ın Trabzon’da Geçen Videosu Yayınlandı

Oyun dünyasının en sevilen savaş oyunu serilerinden olan Call of Duty’nin yeni oyunu Black Ops Cold War’da Trabzon’da geçen bölümün oynanış videosu yayınlandı.

Zaman:

Tarih:

COD: Black Ops Cold War'ın Trabzon Videosu Yayınlandı

Activision tarafından geliştirilen ve her yıl karşımıza başka bir oyunla çıkan Call of Duty serisi, oyun dünyasının en iyi FPS serisi oyunlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Oyun dünyasına adını altın harflerle yazdıran ve bugüne kadar onlarca oyun ile karşımıza çıkan video oyunu serisi Call of Duty, bu yıl da oldukça dikkat çeken COD: Black Ops Cold War oyunu ile karşımıza çıkacak.

Uzun bir süredir oyun dünyasında oldukça konuşulan bir oyun olan Call of Duty: Black Ops Cold War, Türkiye‘deki oyuncuların da büyük ilgisini çekiyordu. Zaten oyuna büyük bir ilgi bulunurken, bununla birlikte yeni oyunda Karadeniz’de geçen bölümler olacağı söyleniyordu. Türkiye’deki oyuncuları fazlasıyla heyecanlandıran bu söylemler artık resmen doğrulanmış oldu.

2020 yılının sonlarına doğru, yani birkaç ay içerisinde tanıtılması ve satışa çıkarılması beklenen yeni Call of Duty oyunu Black Ops Cold War, PlayStation tarafından YouTube’da resmi olarak yayınlanan bir videoya göre Karadeniz’den bazı bölümler sunacak. Savaş oyunları arasında vazgeçilmezlerden olan, oynanışıyla, grafikleriyle, ve seslendirmesiyle büyük ilgi çeken Call of Duty’nin yeni oyunu, Trabzon‘da ve Karadeniz bölgelerinde geçen bazı bölümlerle karşımıza çıkıyor. İşte Call of Duty: Black Ops Cold War ile ilgili PlayStation resmi YouTube kanalı üzerinde yayınlanan Trabzon bölümü…

Benzer içerik:  Diablo 2 Remastered 2020 Yılı İçerisinde Çıkabilir

Call of Duty: Black Ops Cold War | Trabzon

Hemen üst taraftaki videodan da görebileceğiniz Black Ops Cold War Trabzon sahnesi, nefes kesici savaş sahneleriyle karşımıza çıkıyor. Oldukça iyi grafiklere sahip olan ve aksiyon dolu bölümleriyle karşımıza çıkan Black Ops Cold War, PlayStation 4 kullanıcıları için bugün(17 Eylül) saat 6’dan itibaren alpha sürümüne açılacak. 20 Eylül‘e kadar sürecek olan bu sürüm denemelerinin ardından 8 Ekim‘de erken erişim beta yayınlanacak ve oyuncular yine bu oyunu oynama şansı yakalayacak. Türkiye’de geçen bölümleriyle dikkat çeken bu oyun, 13 Kasım‘da yeni nesil oyun konsolları Xbox Series X ve Series S, PlayStation 5 için, PC için, PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlanacak.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir