Connect with us


Oyun Haberleri

Call of Duty: Black Ops Cold War Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Dünyanın en sevilen savaş oyunu serilerinden biri olan Call of Duty’nin yeni oyunu Black Ops Cold War’ın oldukça dikkat çekici tanıtım fragmanı yayınlandı.

Zaman:

Tarih:

Call of Duty: Black Ops Cold War Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Activision, Infinity Ward gibi oyun geliştiricileri tarafından geliştirilen ve her yıl oyuncuların karşısına farklı oyunlarla çıkan Call of Duty serisi, oyun dünyasının en sevilen savaş oyunlarından biri diyebiliriz. Yıllardır oldukça iyi oynanışa ve grafiklere sahip oyunlarıyla oyuncuların karşısına çıkan Call of Duty, farklı savaşları konu alan oyunlarıyla oyuncuları adeta büyülüyor.

2003 yılından beri karşımıza çeşitli oyunlarla çıkan Call of Duty, geçtiğimiz zamanlarda yeni oyununun sızıntılarıyla karşımıza çıkmıştı. Sizlere haberimizde aktardığımız gibi Call of Duty’nin yeni oyununun Call of Duty: Black Ops Cold War olacağı sızdırılmıştı. Ardından bir süre geçti ve oyun resmen onaylandı. Oyuncuların merakla beklediği yeni video oyunu Call of Duty Black Ops Cold War, tanıtım fragmanıyla karşımıza çıktı.

Uzun bir süredir oyun hakkında ipuçları arayan, sızıntılarla yetinen milyonlarca oyuncu, fragmanın çıkmasıyla birlikte oldukça heyecanla karşıladı. Fragmanında aksiyon dolu sahnelere ev sahipliği yapan yeni Call of Duty Black Ops Cold War, Vietnam savaşından yapılan kesintilerle karşımıza çıkıyor. Hikayesiyle, grafikleriyle, aksiyon dolu sahneleriyle dikkat çeken oyunda, dünyanın sonunu getirmeye çalışan Perseus’un peşine düşüyoruz.

Benzer içerik:  Epic Games'ten 3 Yeni Ücretsiz Oyun (10-17 Eylül)
Call of Duty: Black Ops Cold War Tanıtım Fragmanı Yayınlandı Dünyanın en sevilen savaş oyunu serilerinden biri olan Call of Duty'nin yeni oyunu Black Ops Cold War'ın oldukça dikkat çekici tanıtım fragmanı yayınlandı.

13 Kasım’da oyuncuların karşısına çıkacak olan yeni Call of Duty oyunu, farklı opsiyonlar ile şuanda ön satışa sunuldu. Standart versiyonuyla 60 euroluk fiyat etiketiyle karşımıza çıkan Black Ops Cold War, Ultimate Edition’ı ile 90 Euro’ya satışa sunuluyor. Standart versiyonuyla 500 liranın üstünde bir fiyat etiketine sahip olan oyun, oyuncuların cebini oldukça yakacak gibi görünüyor. Fakat ilerleyen zamanlarda oyunun ülkemize gelmesiyle daha farklı bir durumla karşılaşabilirsiniz. Konu hakkında tüm gelişmeleri sizlere aktaracağız.

Dilerseniz hemen aşağıdan Call of Duty: Black Ops Cold War tanıtım fragmanına göz atabilirsiniz.

Call of Duty: Black Ops Cold War Tanıtım Fragmanı

Dilerseniz güncel oyun ve teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir