BMW ve Mercedes, Irkçılığa Karşı Bir Araya Geldi

 BMW ve Mercedes, Irkçılığa Karşı Bir Araya Geldi

Dünyanın en büyük otomobil firmalarından olan ve birbirlerinin en büyük rakibi olan BMW ve Mercedes şirketleri, Uluslararası Irk Ayrımı ile Mücadele Günü‘ne özel birbirlerinin otomobillerini sosyal medyadan paylaştı.


İlginizi Çekebilir: Dünyanın En Değerli Markaları

Dünyanın en büyük ve en çok tercih edilen 2 otomobil markası BMW ve Mercedes, Uluslararası Irk Ayrımı ile Mücadele gününe özel çok ilgi çekici bir olaya imza attı. Bu günün anlam ve önemine dikkat çekmek isteyen dev şirketler, birbirlerinin otomobillerinin görüntülerini sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Öncelikle Instagram hesabından Mercedes otomobil görüntüsü paylaşan BMW, fotoğraf altında şunları belirtti;

“Şimdi dikkatiniz çektiğimize göre: Bugün Uluslararası Irk Ayrımcılığının Ortadan Kaldırılması Günü. İki rakip ortak bir inancı savunmak için birleşti: şirketlerimize başarı getiren çeşitlilik tam olarak bu. Hepimiz birlik olalım.”

BMW, paylaştığı bu fotoğraf ile saatler içerisinde 450 binden fazla beğeni aldı. Bir çok kullanıcı, şirketleri bu noktada birleştiğinden dolayı tebrik etti.

Mercedes ise BMW’nin paylaşımından 7 saat sonra BMW otomobilinin görüntüsünü paylaşarak altına aynı yazıyı ekledi. Mercedes, BMW ile birlikte bu güne özel bir duruş sergiledi.

İlgili İçerik  Netflix, Irkçılığa Karşı Bir Koleksiyon Oluşturdu

Paylaşımların ardından 2 şirket de çok olumlu mesajlar ile karşılandı. 21 Mart Uluslararası Irk Ayrımı İle Mücadele Günü’ne özel paylaşım yapan otomobil devi 2 rakip şirketi buradan bizler de tebrik ediyor, aynı şekilde birlik olmalarını diliyoruz.

2 şirketin de instagram hesaplarını hemen aşağıya bırakıyoruz, sizler de ulaşmak isterseniz ilgili bağlantılara giderek fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz.

BMW

Mercedes-Benz

Bir önceki yazımız olan Kripto Kraliçe'nin 15 Milyar Dolarlık Kripto Para Vurgunu başlıklı makalemizde Bitcoin, Kripto Kraliçe ve Kripto Para Vurgunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın