Connect with us


Dijital Haberler

Black Panther Paylaşımı, Twitter’ın En Çok Beğenilen Tweet’i Oldu

Black Panther’i canlandıran ünlü oyuncu Chadwick Boseman’ın Twitter hesabından yapılan duyuru paylaşımı, Twitter’ın en çok beğenilen Tweet’i oldu.

Zaman:

Tarih:

Black Panther Paylaşımı, Twitter Rekoru Kırdı

#WakandaForever

Gişe rekorları kırarak sinema dünyasına adını altın harflerle yazdıran Black Panther filmi, dünya çapında oldukça iyi bir başarı yakalamış ve kısa sürede filmin milyonlarca hayranı oluşmuştu. Uzun bir süredir Marvel‘ın sevilen karakterlerinden olan ve sinematik evreninde de büyük bir yer edinen Black Panther filminin yıldızı Chadwick Boseman, geçtiğimiz gün maalesef hayatını kaybetmişti. Boseman’ın Twitter hesabı üzerinden yakınları tarafından yapılan veda paylaşımı, Twitter’ın bugüne dek en çok beğeni alan paylaşımı oldu.

Sosyal medya platformu Twitter’da Chadwick Boseman’ın ölüm haberini kendi hesabından duyuran yakınları, Twitter’ın rekorunu da yenilemiş oldu. Twitter, resmi hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımda Black Panther rolünü üstlenen ünlü oyuncu Chadwick Boseman’ın hesabından yapılan bu paylaşımın, Twitter tarihindeki en fazla beğeni alan paylaşımı olduğunu söyledi.

Boseman’ın hesabından yapılan ölüm haberi 3 milyon’dan fazla retweet ve yorum alırken, 6,4 milyondan fazla beğeni aldı. 1 günde Twitter tarihinin en yüksek beğenisini alan paylaşım, her geçen saniye binlerce beğeni almaya devam ediyor. Black Panther, Avengers gibi çok büyük hasılat yapan filmlerde oynayan ve oldukça dikkat çeken bir oyuncu haline gelen Chadwick Boseman, dünya çapında oldukça büyük bir hayran kitlesine sahipti. Twitter’da kırılan bu rekor da ünlü oyuncunun başarısını kanıtlar nitelikteydi.

Benzer içerik:  WhatsApp Duyurdu: Mesajlar 7 Gün Sonra Kaybolacak
Black Panther Paylaşımı, Twitter'ın En Çok Beğenilen Tweet'i Oldu Black Panther'i canlandıran ünlü oyuncu Chadwick Boseman'ın Twitter hesabından yapılan duyuru paylaşımı, Twitter'ın en çok beğenilen Tweet'i oldu.

Chadwick Boseman’ın hesabında oldukça yüksek beğeni sayısına ulaşan bu paylaşım, Twitter’ın resmi Twitter hesabından da paylaşılarak bir duyuru yapıldı. Twitter, bu paylaşımın Twitter’daki gelmiş geçmiş en yüksek beğeni sayısına ulaşan paylaşım olduğunu söylerken, “Bu bir krala layık” açıklamalarında bulundu. Oldukça sevilen aktör Boseman, Marvel filmleri dışında da oldukça başarılı işlere imza atan bir oyuncu olarak karşımıza çıkıyordu.

Black Panther Paylaşımı, Twitter'ın En Çok Beğenilen Tweet'i Oldu Black Panther'i canlandıran ünlü oyuncu Chadwick Boseman'ın Twitter hesabından yapılan duyuru paylaşımı, Twitter'ın en çok beğenilen Tweet'i oldu.

Dilerseniz güncel sosyal medya ve teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir