Connect with us


Bilim & Sanat

Toplam Değeri 2.500 TL’yi Aşan Onlarca Black Panther Çizgi Romanı Ücretsiz Oldu

Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Black Panther yıldızı Chadwick Boseman’ın anısına, toplam değeri 2.500 TL’yi aşan onlarca çizgi roman ücretsiz oldu.

Zaman:

Tarih:

2.500 Liralık Black Panther Çizgi Romanları Ücretsiz Oldu

#WakandaForever

Marvel sinematik evreninde büyük dikkat çeken Black Panther, ünlü aktör Chadwick Boseman‘ın oyunculuğuyla müthiş bir yapım olarak karşımıza çıkmış ve dünya çapında büyük bir gişe elde etmişti. Sinema dünyasına adını altın harflerle yazdıran, Marvel sinematik evreninin 19. filmi olan Black Panther, hem Marvel hayranları tarafından, hem de diğer izleyiciler tarafından büyük bir beğeni almıştı.

Dünya çapında oldukça iyi bir başarıya ulaşan bu filmin başrolü olan ve Black Panther rolünü üstlenen Chadwick Boseman, çoğunuzun da bileceği gibi geçtiğimiz günlerde maalesef hayatını kaybetmişti. Ünlü oyuncunun dünya çapındaki milyonlarca hayranını fazlasıyla üzen bu haber, sosyal medyanın gündemine oturmuş ve bir süredir en çok konuşulan konulardan biri olmuştu.

Öyle ki, ünlü oyuncunun hesabından yakınları tarafından yapılan duyuru paylaşımı, Twitter’ın gelmiş geçmiş en çok beğeni alan Tweet’i olmuş ve tarihe geçmişti. Hayattayken Black Panther ve diğer sinema filmleriyle sinema tarihine adını altın harflerle yazdıran ünlü oyuncu Chadwick Boseman, hayatını kaybetmesinin ardından Twitter rekorunu da kırdı ve tarihe geçti. Şimdi ise ünlü oyuncunun anısına, Black Panther’in tüm çizgi romanları ücretsiz oldu. Evet, Amazon’un çizgi roman servisi olan Comixology, Marvel’ın efsane karakteri Black Panther’in tüm çizgi romanlarını ücretsiz olarak yayınladı.

Benzer içerik:  Marvel's Avengers Oyununun Betası, 6 Milyon Kişi Tarafından Oynandı

Yüzlerce Dolarlık Black Panther Çizgi Romanlarına Ücretsiz Sahip Olun

Toplam Değeri 2.500 TL'yi Aşan Onlarca Black Panther Çizgi Romanı Ücretsiz Oldu Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Black Panther yıldızı Chadwick Boseman'ın anısına, toplam değeri 2.500 TL'yi aşan onlarca çizgi roman ücretsiz oldu.

Normal değeri yüzlerce doları bulan çizgi romanlar, ünlü oyuncu Chadwick Boseman’ın anısına şuanda Comixology üzerinde ücretsiz olarak yayınlandı. Bu çizgi romanlara ücretsiz olarak sahip olmanız için yapmanız gereken tek şey, buraya tıklayarak dilediğiniz çizgi romanları sepetinize eklemek. Dilerseniz 150’ye kadar çizgi romanı sepetinize ekleyebiliyor ve hepsini aynı anda ücretsiz olarak alabiliyorsunuz.

Şuanda web sitesinde bir yoğunluk söz konusu olduğundan dolayı erişmekte biraz zorluk çekebilirsiniz. Fakat biraz sabretmeniz ve denemeniz durumunda 350 dolar civarı değere sahip bu romanları kitaplığınıza ekleyebilir ve dilediğiniz zaman okuyabilirsiniz. Özellikle Black Panther hayranları için tüm romanlara ücretsiz olarak sahip olmak, kaçınılmaz bir fırsat diyebiliriz…

1 Yorum

1 Yorum

  1. #TabiiKiMetehan

    7 Eylül 2020 at 22:31

    sen harika bir insansın!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir