Bitcoin’de Golden Cross Gerçekleşti: Boğa Sezonu Gelebilir

 Bitcoin’de Golden Cross Gerçekleşti: Boğa Sezonu Gelebilir

Not: Haber başlığıdır, yatırım tavsiyesi değildir.

Kripto Paraların piyasa lideri Bitcoin‘de Golden Cross gerçekleşti. Golden Cross en son geçtiğimiz yılın Nisan ayında gerçekleştiğinde, 60 gün içerisinde %165 artış yaşanmıştı.


İlginizi Çekebilir: Bitcoin’in Yaratıcısı – Satoshi Nakamoto Kimdir?

Kripto Para piyasasının lideri Bitcoin’de büyük bir yükseliş sinyali oluştu. Bitcoin geçtiğimiz günlerde 10.500 dolar seviyelerinden 9.800 dolar seviyelerine düşse de Golden Cross gerçekleşti ve bir yükseliş sinyali oluştu.

Geçtiğimiz (2019) yılının Nisan ayında gerçekleşen Golden Cross, Bitcoin’in 60 günde %165 değer kazanarak 14.000 dolar seviyelerine ulaşmasını sağlamıştı. Fakat bazı uzmanlar bu yükselişin tekrar yaşanabileceğini söylerken, bazı uzmanlar da Bitcoin’in sert bir düşüş yaşayabileceğini söyledi.

Yukarıda gördüğünüz görselde Bitcoin’in geçtiğimiz yılın Nisan ayında gerçekleşen Golden Cross’dan sonra Haziran ayında büyük bir yükseliş yaşadığını gösteren grafik. Yaşanan Golden Cross’dan sonra Bitcoin büyük bir gelişme yaşamış ve %165 değer kazanmıştı.

Şuan 10 bin dolar bandında olan Bitcoin, eğer geçtiğimiz senenin Golden Cross hareketleri tekrarlanırsa 26 bin dolar gibi bir değere yükselebilir. Fakat bazı uzmanlar bu konuda uyarılar yapıyor.

İlgili İçerik  E-Bebek Hacklendi: 300 Bitcoin Fidye İstendiği İddia Ediliyor

Elixium isimli kripto para analisti Twitter’dan yaptığı paylaşımda Bitcoin’in 8.000 dolar bandına kadar düşebileceğini söylerken, CryptoBull aynı yorumu yapmadı. Bitcoin’in yükselişi hakkında konuşan CryptoBull, Golden Cross ile birlikte Bitcoin’de 15 kat değer artışı yaşanabileceğini belirtti.

Ayrıca CryptoBull yaptığı paylaşımda şunları söyledi;

“Bayanlar ve baylar… Sizlere Golden Cross’u sunayım! Golden Cross son gerçekleştiğinde tarih 24 Nisan 2019’da Bitcoin 5.400 dolardı. Ondan önce 28 Ekim 2015 tarihinde 300 dolardı.”


Bir önceki yazımız olan Kısaca Haksız Rekabet Nedir - Cezaları Nelerdir? başlıklı makalemizde Haksız Rekabet Cezaları, Haksız Rekabet Nedir ve Kısaca Haksız Rekabet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın