Birlikte Netflix İzleme – Netflix Party Nasıl Kullanılır?

 Birlikte Netflix İzleme – Netflix Party Nasıl Kullanılır?

Arkadaşlarınız ile uzaktan aynı anda Netflix filmleri ve dizileri izlemek isterseniz bunu mümkün kılan bir chrome eklentisi bulunuyor. Bu makalemizde sizlere Netflix Party isimli chrome eklentisini nasıl kullanabileceğinizi ve arkadaşlarınız ile aynı anda nasıl film/dizi izleyebileceğinizi anlatacağız.


İlginizi Çekebilir: Arkadaşlar ile Uzaktan Aynı Anda Film, Dizi, Video İzleme

Öncelikle bu yazımızda sadece Netflix film ve dizilerini chrome üzerinden nasıl izleyebileceğinizi, Netflix Party uygulamasını nasıl kullanabileceğinizi anlatıyoruz. Eğer arkadaşlarınız ile birlikte izleyeceğiniz film,dizi veya video Netflix üzerinde bulunmuyorsa, veya bilgisayarınızdan değil de mobilden izlemek istiyorsanız ilgili makalemize gitmek için hemen yukarıdaki bağlantıya veya buraya tıklayın.

Netflix Party isimli chrome eklentisi, arkadaşlarınız ile eş zamanlı olarak Netflix içeriklerini izlemenize olanak sağlar. Uygulama, chrome eklentisi üzerinden kolayca çalışmaktadır. Ayrıca arkadaşlarınız ile dizi izlerken bu eklenti üzerinden mesajlaşabiliyorsunuz.

Bu eklentiyi nasıl kullanacağınızı hemen aşağıda detaylı olarak anlatıyoruz.

Netflix Party Nasıl Kullanılır?


Netflix'den, Komedi Gösterisine Trump Şakalarını Atla Tuşu!

  1. Öncelikle bilgisayarınızdan Chrome tarayıcınızı açmalısınız. Başka bir tarayıcı kullanıyorsanız chrome indirebilirsiniz.
  2. Daha sonra buraya tıklayarak çıkan sayfada “Chrome’a Ekle” butonuna tıklayın.
  3. Eklentiyi kurduktan sonra tarayıcınız üzerinden netflix.com’a gidin ve arkadaşınız ile birlikte izlemek istediğiniz içeriği açın.
  4. Daha sonra adres çubuğunun sağ tarafındaki “NP” logosuna, yani eklenti simgesine tıklayarak parti oluşturun.
  5. Karşınıza çıkan linki arkadaşınıza gönderin.
İlgili İçerik  Nubia, Yeni Kablosuz Kulaklığı Red Magic TWS'yi Duyurdu

İşte işlemler bu kadar basit. Fakat burada dikkat etmeniz gereken nokta, arkadaşınızda da bu eklentinin bulunması gerektiği. Eğer arkadaşınıza bu eklenti bulunmuyorsa yüklemesini isteyin.

Eğer eklenti ile uğraşmak istemiyorsanız, sayfanın en üstünden belirttiğimiz makaleye giderek alternatiflere göz atabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte eş zamanlı film, dizi, video izleyebileceğiniz bir çok site ve uygulama bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan Unutulmaz Filmlerin Unutulmaz Sahneleri başlıklı makalemizde En Güzel Film Sahneleri, En İyi Film Sahneleri ve Film Sahneleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın