Connect with us


Genel

Haftaya Bim’de 49,90 TL’ye Akıllı Bileklik Satılacak (25 Eylül)

Türkiye’nin en büyük perakende market zincirlerinden biri olan Bim’de haftaya, yani 25 Eylül’de 49,90 TL’ye akıllı bileklik raflarda yerini alacak.

Zaman:

Tarih:

Haftaya Bim'de 49,90 TL'ye Akıllı Bileklik Satılacak

Türkiyenin en büyük perakende market zincirlerinden olan ve her hafta ilgi çeken birçok ürünle karşımıza çıkan Bim, bu hafta teknoloji kategorisinde akıllı bileklik bulunduruyor. Son zamanlarda akıllı saatlere ve bilekliklere olan büyük ilgi, Bim gibi perakende zincirlerinin raflarına akıllı bilekliklerin gelmesini sağlıyor. Genel olarak uygun fiyatlı ürünleriyle karşımıza çıkan Bim, bu hafta da 49,90 TL‘lik akıllı bileklik ile karşımıza çıkıyor.

Türkiye’nin dört bir yanında bulunan mağazalarında haftaya, 25 Eylül tarihinden itibaren akıllı bileklik getirecek olan Bim, bu akıllı bilekliği yalnızca 49,90 TL’den alıcılarına ulaştıracak. Polosmart marka akıllı bileklik, genel olarak tüketicilerin dikkatini çekebilecek özelliklere ve şık bir tasarıma sahip. Düzenli olarak çeşitli teknoloji ürünleriyle karşımıza çıkan Bim’in haftaya raflara yerleştireceği yeni akıllı bileklik modeline gelin hep birlikte bakalım…

0.96 inç boyutunda bir ekrana sahip olan PoloSmart Smart Plus akıllı bileklik modeli, 25 gramlık bir ağırlığa sahip. Pil kapasitesi 90 mAh gücünde olan PoloSmart akıllı bileklik modeli, 2 saatlik bir sürede tam şarj edilebiliyor. Tam şarjda 15 güne kadar bekleme süresine sahip olan akıllı saat modelinin 3-4 güne kadar normal kullanımda gidebildiği söyleniyor. Dokunmatik tuşa sahip olan bileklik, diğer bilekliklerde olduğu gibi birçok sağlık ve spor moduna da sahip.

Nabız Ölçer ve Kalori Ölçer Gibi Özelliklere Sahip

Haftaya Bim'de 49,90 TL'ye Akıllı Bileklik Satılacak (25 Eylül) Türkiye'nin en büyük perakende market zincirlerinden biri olan Bim'de haftaya, yani 25 Eylül'de 49,90 TL'ye akıllı bileklik raflarda yerini alacak.

Bim’de haftaya yerini alacak bu akıllı bileklik modeli tüketiciyi oldukça mutlu edecek başka özelliklere de sahip. Nabız ölçeri bulunan Polosmart Smart Plus akıllı bileklik, adım sayar, kalori ölçer ve kat edilen mesafe hesaplama gibi özelliklere de sahip. Bunların dışında titreşimli uyarı da verebilen bileklik, bu sayede telefonunuzdaki bildirimleri ve sosyal medya iletilerini sizlere iletebiliyor. Android cihazlarla uyumlu olan bu akıllı bileklik, uyku takibi gibi bazı özellikler de bulunduruyor.

Benzer içerik:  Bim'de Bu Hafta Müthiş Teknolojik Ürünler Var: 16-23 Ekim 2020 Bim Aktüel

Diğer bir yandan oldukça uygun fiyatlı bu akıllı bileklikte telefonla görüşme gibi özellikler yok. Zaten bu cihazın fiyatına göre oldukça yeterli özellikler sunduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca alışveriş sitelerinde yer alan bilgilere göre cihazın suya karşı da dayanıklı olduğu belirtiliyor. Tabii siz bu cihazı yine suya sokup test etmeyin 🙂 Eğer bu cihaza 49,90 TL’ye sahip olmak isterseniz, 25 Eylül tarihinden itibaren Bim mağazalarını ziyaret edebilir ve satın alabilirsiniz. Bu tür ürünlere yoğun ilgi olduğundan dolayı, ilk günden gitmenizde fayda var.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir