Bilim-Kurgu Korku Oyunu We Went Back Ücretsiz Yayınlandı

 Bilim-Kurgu Korku Oyunu We Went Back Ücretsiz Yayınlandı

Dead Thread Games adlı oyun yapımcı şirketi, ilk oyunu olan Bilim-Kurgu Korku konulu oyunu We Went Back‘i ücretsiz olarak Steam üzerinden yayınladı. Dileyen herkes oyunu ücretsiz olarak Steam‘den indirebilir.


İlginizi Çekebilir: Riot Games, 5v5 FPS Oyunu Valorant’ı Duyurdu

Oyun yapımcı şirketi Dead Thread Games, Steam’de yayınladığı ilk oyunu olan korku ve bilim kurgu konulu oyunu We Went Back’i ilk oyununa özel ücretsiz olarak herkesin kullanımına sundu. Dileyen herkesin indirebileceği 2020 yapımlı korku oyunu We Went Back, 30-40 dakikalık heyecanlı bir macerayı bizlere yaşatıyor. Oyun’da, tamamen terk edilmiş bir uzay istasyonunda uyandığınızda başlıyor. Bu uzay istasyonundan çıkabilmek için kilitli kapının şifresini, istasyonun içinde araştırmalar yaparak buluyorsunuz.

Fakat bilmeniz gereken bir nokta var ki, eski sisteli bilgisayarlarda bu oyunu oynayabileceğinizi pek sanmıyoruz. Çünkü oyun minimum 8 GB RAM ve NVIDIA GeForce GTX 960+ ekran kartı istiyor.

İlgili İçerik  Quantic Dream'in Efsane Oyunları Steam'de Yayınlandı

Grafik olarak da oldukça başarılı olan 2020 yapımı oyun’u dilerseniz aşağıdan nasıl indirebileceğinizi öğrenebilir, sistem gereksinimlerini görebilirsiniz.

We Went Back Sistem Gereksinimleri

  • İşetim Sistemi: Windows 7 + 8 + 10
  • İşlemci: Quad-core Intel / AMD processor
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960+
  • Depolama Alanı: 8 GB Kullanılabilir Alan
  • Bellek (RAM): 8 GB

We Went Back Oyun Videosu


We Went Back Nasıl İndirilir?


  1. İlk olarak buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına gidin.
  2. Daha sona Steam üyeliğiniz varsa giriş yapın, yoksa kayıt olun.
  3. Daha sonra oyun sayfasından “Oyunu Oyna” butonuna tıklayın.
  4. Daha sonra indirme işlemlerini onaylayın.

İşte ücretsiz olarak 2020 yapımı korku oyunu We Went Back’i indirebilmeniz için yapmanız gerekenler bu kadar basit. İyi oyunlar 🙂

Bir önceki yazımız olan Amazon, Bulut Oyun Servisi "Project Tempo" ile Google'a Rakip Oluyor başlıklı makalemizde Amazon, Bulut Oyun ve Google hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın