Connect with us


Dijital Haberler

Beyond Good & Evil Oyunu, Netflix Filmi Oluyor

Ubisoft’un en çok sevilen eski video oyunu serilerinden biri olan Beyond Good and Evil, dijital film/dizi platformu Netflix’in ellerinde Filme dönüştürülecek.

Zaman:

Tarih:

Beyond Good & Evil Oyunu, Netflix Filmi Oluyor

Dünyanın en çok kullanılan dijital film/dizi platformlarından olan Netflix, Ubisoft‘un geliştirdiği video oyunu serisi Beyond Good & Evil‘i filme uyarlama kararı aldı. Dünyanın en ünlü oyun geliştirici şirketlerinden biri olan Ubisoft’un en sevilen video oyunu serilerinden olan Beyond Good and Evil, 2003 yapımlı macera/aksiyon türü bir video oyunuydu.

2003 yılında yayınlanan oyun, milyonlarca oyuncunun beğenisini kazanmış ve oldukça fark yaratmıştı. Konuşan hayvanlarıyla oldukça değişik bir konseptte olan Beyond Good & Evil oyunu, aslında henüz bir seri değil. Video oyunu serisi denmesinin sebebi, Beyond Good & Evil 2 olarak bir oyun yayınlanacağının ortaya atılması. 2003 yılında hazırladığı oyun için 2. bir oyun hazırlayan Ubisoft, bu oyunu da seriye dönüştüreceğinin sinyallerini vermiş ve oyunun hayranlarını sevindirmişti.

Bununla birlikte bir sevindirici haber de Netflix’den geldi. Oldukça ilginç ve farklı bir temaya, senaryo ve oynanışa sahip olan Beyond Good & Evil, film/dizi alanında oldukça iyi olan Netflix şirketi tarafından filme aktarılacak. Konuşan hayvanlar ve oldukça ilginç konsepte sahip olan Beyond Good & Evil, 17 yılın ardından 2. bir oyun ile değil, 2. bir film ile karşımıza çıkacak.

Beyond Good & Evil Oyunu, Netflix Filmi Oluyor

Beyond Good and Evil serisinin 2. oyunu ne zaman çıkacak henüz bir bilgi olmasa da, Netflix filminin oyunun 2. bölümünden daha öne çıkabileceği söyleniyor. Konu hakkında ortaya çıkan haberlere göre Ubisoft ve Netflix anlaşması, diğer yapımlar için de film veya dizilerin gelmesine sebep olabilir. İddialar şuanlık oldukça heyecan verici. Bakalım Ubisoft’un oyun dünyası, Netflix’in film/dizi dünyasına nasıl aktarılacak…

Dilerseniz güncel teknoloji haberleri için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsor

Güncel