Belediye, Coronavirüs’e Özel Netflix Aboneliği Hediye Edecek

 Belediye, Coronavirüs’e Özel Netflix Aboneliği Hediye Edecek

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkarak tüm dünyaya tehlike saçan Corona virüsü, ülkemizde de büyük bir paniğe sebep oldu. Gökçeada Belediyesi, Gökçeada’da yaşayan ve Corona virüsü’ne karşı evde kalma sözü veren kişilere ücretsiz Netflix aboneliği tanımlayacağını paylaştı.


İlginizi Çekebilir: Netflix, Aşırı Kullanım Sebebiyle Yayın Kalitesini Azalttı

Geçtiğimiz günlerde ülkemize giren ve 1.500’ü aşkın kişide görülen orona virüsü, 37 kişinin ölümüne sebep oldu. Bir çok kurum ve kuruluş vatandaşlardan evden çıkmamasını isterken, bazı kişiler bu kurallara uymayı reddetti.

Gökçeada Belediyesi de evlerinde sıkılan insanların dışarıya çıkmasını önlemek adına çok güzel bir çalışmaya imza attı. Belediyenin açıklamalarına göre Corona virüsüne karşı evde durma sözü veren her Gökçeada vatandaşına Netflix aboneliği ücretsiz olarak tanımlanacak.

Gökçeada Belediye Başkanı Ünal Çetin, vatandaşların kamapanyaya çok büyük bir ilgi gösterdiğini, hatta başka illerden bile belediyenin arandığını belirtiyor.

Corona virüsü ile ilgili son haberlere “kitle.net” web sitemizden ulaşabilir, hemen aşağıdan son durum bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Corona Virüsü Son Durum (24.03.2020 – 16:00)


KKTC'de 1 Kişi Corona Virüsü Şüphesiyle Hastaneye Kaldırıldı

  1. Bulaştığı Kişi Sayısı: 384.429
  2. Ölümüne Sebep Olduğu Kişi Sayısı: 16.591
  3. Bulaştığı Ülkeler: Çin, Hong Kong, Tayland, Makao, Avustralya,  ABD, Tayvan,  Japonya, Malezya, Singapur, Güney Kore, Fransa, Vietnam, Kamboçya, Kanada, Nepal, Ukrayna, Rusya, İtalya, İspanya, Sri Lanka, Birleşik Arap Emirlikleri, Filipinler, Almanya, Vietnam, İsveç, Hindistan, Belçika, Mısır, Lübnan, İran, Romanya, Brezilya, Gürcistan, Danimarka, Estonya, Cezayir, Kuzey Makedonya, Afganistan, Pakistan, Hırvatistan, Avusturya, Irak, İsrail, Umman, Yunanistan, Yeni Zelanda, Azerbaycan, Qatar, Polonya, Dominik Cumhuriyeti, Ürdün, Nijerya, Şili, Tunus, Andorra, Fahore Adaları, Kosta Rika, Ermenistan, Vatikan, Peru, Paraguay, Moldova, Moğolistan, Litvanya, Burkino Faso, Kıbrıs, Brunei, Kamerun, Kongo, Türkiye, Somali, Papua Yeni Gine, Zambiya, Çad, Liberya, Saint Lucia, El Salvador, Madagaskar, Orta Afrika Cumhuriyeti, Bahamalar, Gabon, Guyana, Barbados, Seyşeller, Kenya, Kırgızistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Monako, Jersey, Guatemala, Maldivler, Fildişi Sahilleri, Jamaika, Küba, Kosova, Bolivya, Bangladeş, Özbekistan, Venezuela, Senegal, Malta
  4. Kurtarılan Kişi Sayısı: 102.536
  5. Türkiye: 1.529 vaka – 37 ölüm
  6. İtalya: 63.927 vaka – 6.077 ölüm
  7. Çin: 4.735 etkin vaka – 3.277 ölüm
İlgili İçerik  Twitter'ın CEO'su Facebook'un Yeni Logosuyla Dalga Geçti!

Bir önceki yazımız olan Unutulmaz Filmlerin Unutulmaz Sahneleri başlıklı makalemizde En Güzel Film Sahneleri, En İyi Film Sahneleri ve Film Sahneleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın