Son zamanlarda tüm dünyaya tehlike saçan Corona virüsü, Çin‘in mobese görüntülerinden görüldüğü üzere bazı kişiler tarafından bilinçli olarak yayılıyor. Art niyetli insanlar, başkalarının tutacağı yerlere tükürerek Corona virüsünü yaymaya çalışıyor.


İlginizi Çekebilir: Corona Virüsü Tüm Haberler (Sürekli Güncel)

Çin’in Wuhan kentinde geçtiğimiz yılın Aralık ayında ortaya çıkan Corona virüsü, son zamanlarda bir çok ülkeye yayılarak tehlike saçmaya başladı. Bir çok ülke acil durum ve OHAL ilan ederken, bir çok ülke de sınırlarını tüm ülkelere kapatarak tehlikeyi atlatmak için önlemler aldı.

Fakat Çin’den gelen mobese görüntülerine göre bu önlemler de yetersiz kalıyor. Art niyetli bazı kişiler, başkalarının bulunduğu ortamlarda elle tutulabilecek her türlü yere veya eşyaya tükürerek Corona virüsünün daha fazla yayılması için çaba sarf ediyor. Üstelik mobese görüntüleri 1 kişiyle de sınırlı değil. Her geçen gün ortaya çıkan görüntülerde birilerinin bir yerlere tükürerek virüsü yaymaya çalıştığı görüntüleniyor.

İlgili İçerik  Türkiye'de 10 İlde Sokağa Maskesiz Çıkmak Yasaklandı

Corona Virüsünü Yaymak İçin Her Yere Tüküren İnsanlar (Video)Corona Virüsü Son Durum (14.03.2020)


Rusya Büyükelçisi: Corona Aşısı Bulundu, Testler Olumlu

  1. Bulaştığı Kişi Sayısı: 154.219
  2. Ölümüne Sebep Olduğu Kişi Sayısı: 5.802
  3. Bulaştığı Ülkeler: Çin, Hong Kong, Tayland, Makao, Avustralya,  ABD, Tayvan,  Japonya, Malezya, Singapur, Güney Kore, Fransa, Vietnam, Kamboçya, Kanada, Nepal, Ukrayna, Rusya, İtalya, İspanya, Sri Lanka, Birleşik Arap Emirlikleri, Filipinler, Almanya, Vietnam, İsveç, Hindistan, Belçika, Mısır, Lübnan, İran, Romanya, Brezilya, Gürcistan, Danimarka, Estonya, Cezayir, Kuzey Makedonya, Afganistan, Pakistan, Hırvatistan, Avusturya, Irak, İsrail, Umman, Yunanistan, Yeni Zelanda, Azerbaycan, Qatar, Polonya, Dominik Cumhuriyeti, Ürdün, Nijerya, Şili, Tunus, Andorra, Fahore Adaları, Kosta Rika, Ermenistan, Vatikan, Peru, Paraguay, Moldova, Moğolistan, Litvanya, Burkino Faso, Kıbrıs, Brunei, Kamerun, Türkiye
  4. Kurtarılan Kişi Sayısı: 72.590

Bir önceki yazımız olan YouTube Videoları Ne Kadar İnternet Harcıyor? başlıklı makalemizde Ne Kadar İnternet Harcar, Video ve Video Ne Kadar İnternet Harcıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın