Connect with us


Dijital Haberler

Atiye Dizisinin 2. Sezon Fotoğrafları ve Hikayesi Yayınlandı

Netflix’in en çok dikkat çeken orjinal yapımı Türk dizilerinden biri olan Atiye’nin 2. sezonundan fotoğraflar paylaşıldı. Ayrıca sezon hikayesi de belli oldu.

Zaman:

Tarih:

Atiye Dizisinin 2. Sezon Fotoğrafları ve Hikayesi Yayınlandı

Dünyanın en büyük dijital film ve dizi platformlarından biri olan Netflix‘in en sevilen orjinal yapımı Türk dizilerinden biri olan Atiye, 2. sezonuyla Netflix abonelerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Türkiye’de 1,5 milyondan fazla abonesi bulunan ve hızla yeni abone kazanan Netflix, bu sebeple Türkiye’ye yönelik orjinal yapımlarını sürdürmeye devam ediyor.

Abonelerin karşısına bambaşka projelerle çıkan dijital dizi/film platformu Netflix, 10 Eylül tarihinde Atiye 2. sezonuyla milyonlarca abonesinin karşısına çıkacak. İlk sezonuyla oldukça dikkat çeken ve merakla 2. sezonu beklenen diziden ilk fotoğraflar ve dizi senaryosu da yayınlandı. Resmi olarak açıklanan bilgilere göre Netflix orjinal yapımı Türk dizisi Atiye’nin 2. sezonunda, oldukça ilginç bir şekilde paralel evrene geçilecek.

Oldukça dikkat çekici pek çok içerik ile milyonlarca kullanıcısının karşısına çıkan Netflix, Atiye dizisinin 2. sezonunda da abonelerini şaşırtacak gibi görünüyor. Öncelikle söylemeliyiz ki Atiye 1. sezonu izlemediyseniz ve izlemeyi düşünüyorsanız, öncelikle 2. sezon hikayesini okumadan önce izlemelisiniz. Eğer izlediyseniz, hemen aşağıdan Atiye 2. sezon hikayesine göz atabilirsiniz. Ayrıca Atiye dizisinin 2. sezon çekimlerinden yayınlanan görüntülere de göz atabilirsiniz.

Benzer içerik:  Dwayne Johnson'lı 200 Milyon Dolar Bütçeli Netflix Filmi Red Notice'in Çekimleri Bitti
Atiye Dizisinin 2. Sezon Fotoğrafları ve Hikayesi Yayınlandı Netflix'in en çok dikkat çeken orjinal yapımı Türk dizilerinden biri olan Atiye'nin 2. sezonundan fotoğraflar paylaşıldı. Ayrıca sezon hikayesi de belli oldu.
Atiye Dizisinin 2. Sezon Fotoğrafları ve Hikayesi Yayınlandı Netflix'in en çok dikkat çeken orjinal yapımı Türk dizilerinden biri olan Atiye'nin 2. sezonundan fotoğraflar paylaşıldı. Ayrıca sezon hikayesi de belli oldu.

Tüm gerçekleriyle yüzleşip, kendini kabul etmeyi öğrenen Atiye; istediği her şeyin mümkün olabileceğini ve insanın gücünün sınırsızlığını gördükten sonra, ölen kardeşi Cansu’yu geri istemiştir. Göbeklitepe’deki boyut kapısından geçerek, kardeşinin hayatta olduğu bir olasılığa gider. Ancak bu olasılıkta hiç bir şey, alıştığı ve bildiği gibi değildir. Tanıdığı kimse Atiye’yi tanımamaktadır. Çünkü kardeşinin hala sağ olduğu bu yerde, Atiye ve hatta geldiği kapı olan Göbeklitepe hiç var olmamıştır… Daha önce kendi yoluna yürüyen Atiye, bu kez başkaları ve toplum için hareket etmeyi öğreniyor. Bu seferki, onun kahramanlığının aşka ve insanlığa adanma hikayesi…

Netflix Atiye 2. Sezon Duyurusu

Dilerseniz güncel teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir