Connect with us


Dizi Haberleri

Atiye 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Netflix’in orjinal yapımı sevilen Türk dizisi Atiye’nin 2. sezon fragmanı yayınlandı. Paralel Evren konulu yeni sezon oldukça dikkat çekiyor.

Zaman:

Tarih:

Atiye 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Dünyanın en çok kullanılan dijital film/dizi platformu Netflix, dünya çapında 192 milyondan fazla abonesine hizmet veriyor. Dünya genelinde birçok ülkede orjinal yapımlarıyla abonelerinin karşısına çıkan Netflix, ülkemizde de birçok orjinal yapım üzerinde çalışıyor. Hakan: Muhafız, Aşk 101 gibi orjinal dizileriyle dikkat çeken Netflix, son zamanlarda Atiye dizisiyle yüz binlerce Türk abonesinin dikkatini çekmiş durumda.

Oldukça farklı bir tarza sahip olan bilim kurgu dizisi Atiye, 2019 yılının sonlarında Netflix’de yayınlanmış ve oldukça beğenilmişti. Şengül Boybaş tarafından yazılan Dünyanın Uyanışı adlı eserden uyarlanan Atiye dizisi, 10 Eylül tarihinde 2. sezonuyla çıkış yapmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde 2. sezondan görüntüler ve hikayeler paylaşan Netflix, şimdi de 2. sezon fragmanını yayınladı.

Atiye 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

1. sezonuyla dikkat çeken dizi, aslında birçok sırla doluydu ve izleyicileri olduğunca içine çekiyordu. Dizi, 2. sezonuyla da oldukça farklı bir konuya giriş yapıyor. Fragmanda Atiye, paralel evrende, göbekli tepenin yok olduğunu görüyor. Aynı zamanda diğer dünyadaki insanlar, paralel evrende de Atiye ile karşılaşıyor. Fakat bu insanlar bu sefer bambaşka halleriyle karşımıza çıkıyor.

Atiye 2. Sezon Fragmanı

Tüm gerçekleriyle yüzleşip, kendini kabul etmeyi öğrenen Atiye; istediği her şeyin mümkün olabileceğini ve insanın gücünün sınırsızlığını gördükten sonra, ölen kardeşi Cansu’yu geri istemiştir. Göbeklitepe’deki boyut kapısından geçerek, kardeşinin hayatta olduğu bir olasılığa gider. Ancak bu olasılıkta hiç bir şey, alıştığı ve bildiği gibi değildir. Tanıdığı kimse Atiye’yi tanımamaktadır. Çünkü kardeşinin hala sağ olduğu bu yerde, Atiye ve hatta geldiği kapı olan Göbeklitepe hiç var olmamıştır… Daha önce kendi yoluna yürüyen Atiye, bu kez başkaları ve toplum için hareket etmeyi öğreniyor. Bu seferki, onun kahramanlığının aşka ve insanlığa adanma hikayesi…

Benzer içerik:  RTÜK, Minnoşlar Adlı Netflix Filmi İçin Rapor Hazırladı

Dilerseniz güncel film/dizi ve teknoloji haberlerine göz atmak için Kitle‘yi ziyaret edebilir, ücretsiz abone olarak yeni haberlerimizden anında bildirim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir