Atari, Video Oyunu Temalı Oteller İnşa Edecek

 Atari, Video Oyunu Temalı Oteller İnşa Edecek

1972 kuruluşlu, dünyanın en eski oyun şirketlerinden olan Atari, şimdi de bambaşka bir konsept ile karşımıza çıkıyor. ABD merkezli gayrimenkul şirketleri ile anlaşma sağlayan Atari, video oyunu temalı oteller inşa edecek.


İlginizi Çekebilir: Son 10 Yılın En Çok Satan Oyunları (2020)

ABD merkezli gayrimenkul şirketi True North Studio ve GSD Grubu ile anlaşma sağladığını paylaşan Atari, yepyeni oyun temalı oteller inşa edeceğini duyurdu. İlk etapta Austin, Chicago, Denver, Las Vegas, San Francisco, San Jose, Phoenix ve Seattle şehirlerinde kurulacak 8 otel ile dünyanın en eski oyun şirketlerinden olan Atari, oyun temalı otelleri ile misafirlerini ağırlayacak. Atari inşa edeceği bu yeni otellerin içerisinde içerisinde özel oyun etkinlikleri, VR ve AR oyunları, Oyun salonları, Oyun stüdyoları gibi özel bölümler kurmayı düşünüyor. Ayrıca oyun temalı bu otelin içerisinde Bar, Sinema Salonu, Spor Salonu, Restoran ve Fırın gibi yerlerin de bulunacağı söyleniyor.

İlgili İçerik  TikTok, Kafatası Kırma Challenge'ını Yasakladı (#skullbreakerchallenge)

Atari’nin ilk etapta 2020 yılı içerisinde ABD’deki 8 bölgeye inşa edeceği oyun temalı oteller eğer beklendiği ilgiyi görürse daha fazla yere yayılacak. Atari, ilerleyen zamanlarda büyük bir oyun temalı oteller zinciri kurmayı planlıyor.

Atari, Video Oyunu Temalı Oteller İnşa Edecek

Atari, yeni inşa edeceği bu oteller zincirini resmi web sitesinde “ikonik markamızı benzeri olmayan bir video oyunu temalı varış noktasıyla birleştiren benzersiz bir konaklama deneyimi” olarak tanımlıyor. Atari’nin “oyun temalı oteller“i, önümüzdeki günlerde ABD’nin Austin, Chicago, Denver, Las Vegas, San Francisco, San Jose, Phoenix ve Seattle şehirlerinde kurması bekleniyor. İlk etapta 8 adet inşaat edilecek olan otel, daha sonra bir çok noktaya kurulmaya devam edecek.

Bir önceki yazımız olan Kesinlikle İzlemeniz Gereken Dünyanın En iyi 9 Savaş Filmi! başlıklı makalemizde Dünyanın En İyi Savaş Filmleri, En İyi Savaş Filmleri ve En İyi Tarih Filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın