Milyonlarca oyuncunun merakla beklediği Assasin's Creed Valhalla, Ubisoft Forward etkinliğinde tanıtıldı. Oyunun 6 dakikalık oynanış videosu yayınlandı.

2020 yılı içerisinde çıkış yapacak oyunlar arasında en çok dikkat çekenlerden biri olan Assasin’s Creed Valhalla nihayet tanıtıldı. Milyonlarca oyuncunun ilgisini çeken Ubisoft yapımı açık dünyalı aksiyon oyunu Assasin’s Creed Valhalla, dün gerçekleştirilen Ubisoft Forward etkinliğiyle birlikte oyuncuların beğenisine sunuldu.

Dün sabah ortaya çıkan iddiaların ardından akşam saatlerinde tanıtım gerçekleştiren Ubisoft, oyunun çıkış tarihini yayınlarken, bununla birlikte 6 dakikalık oynanış videosunu da resmi olarak yayınladı. Ubisoft’un en dikkat çeken oyun serilerinden olan Assasin’s Creed, kısa bir aranın ardından yeni bir oyun ile karşımıza çıkıyor. Oldukça iyi grafiklere ve devasa bir açık dünyaya sahip olan Assasin’s Creed Valhalla, oyuncuların beğenisini toplamayı başardı.

Watch Dogs 2 hediyeli Ubisoft Forward etkinliği kapsamında pek çok şey duyurulurken, etkinlikte en beklenen ürünlerden biri de Assasin’s Creed serisinin yeni oyunuydu. Etkinlik kapsamında oyunun 17 Kasım 2020 tarihinde piyasaya çıkacağı belirtilirken, diğer detaylar da ortaya çıktı.

İlgili İçerik  Valorant'ın İlk UE Kostümleri ve Fiyatları Belli Oldu: Elderflame

Yukarıda da gördüğünüz 6 dakikalık oynanış videosu ile oldukça dikkat çeken oyun, açıklamalara göre şimdiye kadar serideki en büyük haritaya sahip olan oyun olacak. Yani Assasin’s Creed serisinin en büyük haritaya sahip olan oyunu Assasin’s Creed Valhalla olarak karşımıza çıkıyor.

Bir diğer yandan Ubisoft’un resmi web sitesinde yayınlanan bilgilere göre oyun, Xbox Series X, Xbox One, PS5, PS4, Stadia ve PC platformlarında yayınlanacak. 17 Kasım 2020 tarihinde çıkış yapacak olan oyuna tüm bu platformlardan ulaşabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan YouTube Videoları Ne Kadar İnternet Harcıyor? başlıklı makalemizde Ne Kadar İnternet Harcar, Video ve Video Ne Kadar İnternet Harcıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın